Усі хочуть виглядати красиво і неповторно. Оригінальні речі купують люди різних верств населення. Таким є одяг секонд-хенд. Адже ціни там значно нижчі і можна знайти відмінні речі. Тому вигідним для підприємництва є відкрити магазин секонд-хенд.

Перш за все, важливим є знезараження, яке повинні пройти одяг і взуття секонд-хенд. Обробка служить для того, щоб убити хвороботворні мікроорганізми, які в подальшому можуть проникати через пошкоджену шкіру, розноситися кров'ю і викликати захворювання. Іншими словами, це робиться для того, щоб магазин не був розсадником інфекції. Ця процедура не обходить і іграшки секонд-хенд. Чим же товари обробляють?

Дешевим і ефективним засобом повсюдного вжитку визнано параформальдегід або ж його сленговою назвою є параформалін. Що він собою являє? Власне, це продукт полімеризації формаліну. Так, це той же формальдегід, в розчинах якого гістологічні препарати зберігають в шкільних навчальних кабінетах біології. Розчинений у водному середовищі формалін певний час зберігають при низьких температур, в результаті чого утворюється параформалін, що випадає в осад.

Параформальдегід має вигляд порошку, і дезінфекція проводиться випарами його розчину. Вигідним є те, що формальдегід діє безпосередньо на білкову структуру мікроорганізмів, і тому вони не розвивають до нього резистентності. Його дія проявляється денатурацією білків мембран живих клітин. Їхні білки змінюють структуру молекул (але не змінюється послідовність амінокислот). Таким чином, білки втрачають свої певні особливості і перестають виконувати функції, що в кінцевому підсумку призводить до загибелі клітини. У цьому полягає бактерицидна дія параформальдегіду. Завдяки цьому знищується як аеробна, так і анаеробна інфекція.

Простота синтезу параформаліна зменшує його собівартість. Ось чому йому віддають перевагу порівняно з іншими дезінфікуючими засобами, які мають таку ж дію. Однак, часом речі, які пройшли обробку, можуть мати специфічний запах. Але від нього легко позбутися, просто добре виправши і просушивши їх.

Після вибору антисептика можна зі сміливістю купити оптом секонд-хенд. Наша компанія є ключовим імпортером б/у товарів з Англії. Прямі зв'язки, наявність сертифікатів якості, а також дозволів від відповідних інстанцій роблять співпрацю з нами вигідною для підприємств, які продають секонд-хенд в роздріб для українських громадян.