Із кожним днем за вікном стає все більше автотранспорту, разом з ним зростає і кількість автосервісів. Ремонт і профілактика автомобіля - це не тільки запорука безпеки і комфортної їзди, а й банальний догляд за машиною, адже автомобілісти часто ставляться до своїх «залізних коней» дуже трепетно. Тому не дивно, що автосервіси намагаються роздобути найкраще обладнання, а наше завдання їм це надати.

Провідна українська компанія «Автостар» допоможе вашій автомайстерні залишатися більш ніж конкурентоспроможною завдяки професійному автосервісному обладнанню європейської якості. Наша фірма пропонує широкий спектр обладнання власного виробництва: від шиномонтажних верстатів до пневмоінструментів, а також імпорт з Італії та Польщі, за допомогою якого Ви зможете поліпшити або ж створити з нуля професійну шиномонтажну або автосервісну майстерню.

В Україні «Автостар» давно відомий, як кращий вітчизняний виробник висококласної продукції за по-справжньому доступними цінами. Наша компанія дивиться в майбутнє, постійно оновлюючи і розширюючи не тільки асортимент продукції, але і межі співпраці, щоб ділитися з вами найкращим шиномонтажним обладнанням далеко за межами нашої країни. Уже зараз ми продуктивно співпрацюємо з Білоруссю, Росією, країнами ближнього і далекого зарубіжжя. Із кожним днем все більше іноземних покупців віддають перевагу нашій фірмі, адже професійне обладнання - це не єдиний наш плюс. Так само ми надаємо вигідні умови як на покупку в роздріб, так і оптом.

І на цьому компанія «Автостар» не збирається зупинятися! Нам неважливо хто Ви - господар автомайстерні, бувалий водій або тільки вчора вперше сіли за кермо автомобіля, ми готові дати саме те, що вам потрібно. Тому ми не обмежуємося виробництвом гаражного обладнання. Наша команда професіоналів пропонує різноманітні послуги автосервісу, в тому числі ремонт і заміну коліс автомобіля. «Автостар» може заново вдихнути життя в вашого чотириколісного друга або ж подарує, можливо, забуті відчуття від комфортної їзди.

Як ви могли побачити, українська компанія «Автостар» - це не тільки найбільший вітчизняний виробник і постачальник всілякого обладнання для АЗС, автомийок, СТО, а й запорука вашої безпеки. Приємної поїздки!

Купити обладнання для шиномонтажу можна вже зараз, достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за телефоном +38 (050) 560 85 57. Наші фахівці проконсультують вас і допоможуть з вибором. Будемо раді співпраці!