Одним із найбільш відповідальних процесів в металообробці є свердління. Через його складність виникає необхідність в ретельному підборі інструмента. І хоча свердла для металу на сучасному ринку металорізального інструменту представлені широко, проблеми з їхнім вибором виникають практично завжди. Саме тому ми вирішили допомогти вам, надавши рекомендації щодо вибору.

Свердла по металу: види

• Свердла з механічним кріпленням пластин.

• Монолітні свердла - застосовуються для обробки отворів малого діаметра (від Ø 10 мм і менше). Перевагами є висока стійкість різання і економічність.

Одним зі світових лідерів з розробки прогресивних металорізальних рішень є компанія TaeguTec. У минулому році компанія повністю оновила серію інструменту H-Drill для обробки отворів.

Свердла по металу NHD призначені для обробки отворів малих діаметрів. Ця новітня розробка за багатьма показниками перевершує своїх попередників.

Свердла по металу NHD: переваги

Покращене формування стружки, вдосконалена геометрія різальних крайок NHD, підвищена стабільність обробки - все це якості, якими компанія TaeguTec наділила свої вироби. Безперешкодний та плавний висновок стружки забезпечують і збільшені за розміром стружкові канавки з додатково полірованою поверхнею.

Високу точність виконання отворів забезпечують гострі, прямі, ріжучі кромки, які відрізняться прецизійним заточуванням перемички. Ця геометрія дозволяє свердлу NHD краще центруватись, значно знижуючи зусилля різання.

Ще одна перевага монолітних свердел по металу NHD - підвищена стійкість інструменту, що поліпшує оброблюваність більшості матеріалів, включаючи високолеговану і нержавіючу сталь. Це досягається завдяки поліпшеним показниками зносостійкості і теплопровідності інструментального матеріалу з сучасних твердих сплавів, а також зміненої геометрії кромки, яка дозволяє швидко розподілити зібране в процесі різання тепло.

Особливу увагу було приділено технології нанесення покриття, яка мінімізує крихкість матеріалу і збільшує стійкість свердла. Тим самим забезпечується високоефективна обробка навіть в нестабільних умовах.

Свердла по металу від TaeguTec доступні до придбання на сайті компанії! А отримати додаткову інформацію і консультації ви можете в зручний час за контактними телефонами.