Масаж - один з найбільш ефективних і популярних видів фізіотерапії. Одним із перевірених нетрадиційних методів лікування, зокрема, є масаж для ніг.

Ножний масажер створений таким чином, щоб послідовно діяти на певні ділянки стопи. Основним постулатом лікування масажем є тісний взаємозв'язок певних частин тіла між собою. Таким чином, справедливим є твердження, що певна ділянка площини долоні або стопи відповідає якомусь органу. Отже, під час дії на цю зону, проходить оздоровлення будь-якого органу або системи. Спираючись на вищеописані постулати, проводять широковідому експрес-діагностику - направляють струм низької напруги на конкретні точки поверхні кисті. Якщо людина має неприємні відчуття при впливі на зону, яка відповідає якомусь органу, то, цілком можливо, його необхідно обстежити і здати відповідні аналізи.

Отже, тепер можна зрозуміти на чому базуються принципи, на основі яких працює масажер для ніг Марутака. Тому, під час використання відбувається потрійна дія: діагностична, профілактична і лікувальна. Примітним є те, що перед початком роботи з масажером немає необхідності виконувати якісь тривалі підготовчі процедури. Розробники не обійшли питання оздоровлення людей різного віку. Ним можуть користуватися і підлітки, і люди похилого віку. Залежно від частоти вібрації є 3 режими роботи: розслабляючий, швидкісний та інтенсивний. За допомогою масажера здійснюється зняття втоми, зменшення набряків, що важливо для людей зі стоячою роботою. Постійне використання масажера здійснює значний стимулюючий вплив на організм. Підвищується активність людини, зміцнюється імунна система. Помічений також антидепресивний і седативний ефект - діяльність вегетативної і центральної нервової систем поступово приходить до норми навіть у пацієнтів з певними відхиленнями. Поліпшується сон - людина має хороший нічний відпочинок і вранці почуває себе бадьорою і повною життєвих сил.

Наявність масажера вдома - прекрасна можливість отримувати масаж в рідній обстановці. Крім того, під час цього, комфортно сидячи в кріслі, добре читати книгу, газету, гладити кота або дивитися телевізор. Також це неймовірно зручно, коли немає часу їхати в санаторій або регулярно відвідувати масажиста.

Щоб полегшити людям пошук лікування, став доступним інтернет-магазин масажерів. Через нього можна замовити масажер, який має відповідні сертифікати, і є безпечним для здоров'я і легким у використанні.