Частка бетонних, залізобетонних конструкцій становить понад 90% від загального обсягу всіх споруд цивільного або промислового призначення.

Під час експлуатації такі споруди піддаються агресивному впливу оточуючих факторів природного походження і техногенного. До перших можна віднести замерзання, висушування, опромінення. До других відносяться різні види корозії.

Дефекти, що має бетон на початкових стадіях будівництва, мають властивість наростати і призводять до руйнувань конструкцій, тому ремонт бетону потрібно здійснювати відразу, як виявлено проблему.

До дефектів, що призводять до порушення цілісності і зниження міцності бетону у виробах і конструкціях, варто віднести: підвищену пористість, різні тріщини, вибоїни, відколи, каверни, відшарування, оголення арматури, раковини, порожнечі, робочі шви і розриви, що виникають при бетонуванні.

До дефектів бетону, які не знижують його міцність і не порушують цілісності виробу і конструкції, відносяться патьоки, висоли, забруднення, порушення рельєфності і інші, які попереджають і усувають обробкою поверхні бетону, забарвленням різними складами, нанесенням захисних покриттів, просоченням і т. д.

Але в зоні найбільшого впливу знаходяться конструкції, які тривалий час контактують з водою. Це може бути фундамент, цокольний поверх будинку або гідротехнічні споруди. Тому під час ремонту бетонних, залізобетонних конструкцій або при новому будівництві варто особливу увагу приділити гідроізоляційному захисту конструкцій.

Під час проведення ремонтних робіт необхідно також пам'ятати, що будівельні конструкції споруд виготовлені з різних матеріалів: залізобетон, метал, дерево, скло і пластмаса. Тому купуючи сировину для робіт, потрібно враховувати властивості матеріалів ремонтованих конструкцій і ремонтних матеріалів, їх стан довговічності, можливості поєднання за фізико-хімічними, фізичними і іншими параметрами.

У більшості випадків для ремонту кам'яних, бетонних і залізобетонних конструкцій застосовуються цементні, полімерцементні і полімерні склади. Але основними матеріалами, використовуваними для ремонту бетону, є цементно-піщаний розчин, бетон, полімерцементний розчин, а також полімеррозчин, як правило, на основі епоксидних смол.

Усе це ви можете знайти в інтернет-магазині компанії «ІТП Моноліт-Груп». У каталозі представлений широкий вибір продукції, у нас ви можете купити полімерні добавки, полімери, поліуретанові ін'єкційні смоли оптом і в роздріб.