Коли виникає бажання щось змінити у власному будинку, перше, що потрапляє в поле нашого зору, - це вікна. А якщо ще й ремонт тільки закінчили, тоді і всі карти в руки! Вікна завжди бажано обрамляти і прикрашати. За порадою фахівців рекомендуємо звернутися в спеціалізований салон штор або інтернет-магазин, яким і є Shtordom в Одесі. Тут вам запропонують саме те, що так необхідно інтер'єру вашої квартири / будинку, а також дадуть поради та рекомендації щодо вибору тканини для пошиття тюлю і штор.

Хто серйозно не стикався з питанням вибору одягу для вікон, напевно, і не підозрює, що штори бувають найрізноманітніші: жіночі, чоловічі, дитячі, підліткові, серйозні, романтичні, офісні, домашні і не тільки.

Текстиль, як правило, є сполучною ланкою всього інтер'єру кімнати, тому рекомендація 1 - поставитися до вибору тканини і дизайну тюлю і штор так само ретельно, як і до вибору шпалер і меблів.

Рекомендація 2. Карнизи варто встановлювати вже тоді, коли буде вирішене питання щодо штор. Можуть бути різні типи карнизів, вибір залежить від розташування меблів, висоти приміщення, ширини підвіконня.

Рекомендація 3. Уникайте однакового колірного поєднання шпалер, штор і тюля. До кожного кольору можна підібрати найбільш виграшний відтінок, використовуючи елементарний колірний круг.

А тепер поговоримо про те, як вибрати тюль

Звичайно, можна підібрати для інтер'єру дуже дорогі речі, але не виключено, що виглядати вони будуть без смаку. І навпаки, непоказна на перший погляд і недорога тканина при правильному поєднанні і цікавому дизайні може дати цікавий і несподіваний результат. Це можуть бути штори-нитки, однотонні, з квадратним стеклярусом, з люрексом та інші. Із повним асортиментом нитяних штор ви можете ознайомитися в каталозі товарів інтернет-магазину Shtordom.

Наївно вважати, що, повісивши темного кольору тюль, ви будете надійно сховані від цікавих поглядів сусідів (це вірно тільки для жителів хмарочосів, де вибір тюлю і штор несе тільки естетичну складову). А взагалі варто сказати, що закриває вікно не колір, а щільність тканини. Щільний тюль дещо затемнює приміщення. У каталозі інтернет-магазину Shtordom ви можете купити красиву легку тканину для тюлю: органза однотонна манка і з малюнком, шифон однотонний, тканина з колірною розтяжкою на шифоні і деякі інші. На вікні такий тюль виглядає невагомо, як легкий серпанок. Органза відмінно впорається із завданням зберегти гарний вигляд за вікном, додавши при цьому затишку кімнаті, не обтяжуючи її. Шифон можна використовувати як в якості основного тюлю, так і в якості декору. Це пожвавить кімнату, додасть їй естетичний і закінчений вигляд.

Купити шифон, органзу, мікровуаль та інші тканини для пошиття тюлю, а також отримати повну інформацію конкретно щодо кожного товару ви можете за контактним номером або через форму зворотного зв'язку сайту.