Фітотерапія вважається однією з гілок альтернативної медицини. Але саме ця галузь народних методів лікування відрізняється від інших головним - її визнають як народні цілителі, так і багато кваліфікованих лікарів. Звичайно ж ми рекомендуємо вам довіряти останнім і не експериментувати з такими безглуздими нетрадиційними способами лікування як капання цибулевого соку в ніс, прикладання різних каменів до хворих місць і так далі. Про ваше здоров'я повинні піклуватися тільки професійні лікарі і виробники лікарських препаратів.

 

То що ж таке фітотерапія? Фітотерапія - це спосіб лікування, заснований на вживанні препаратів з лікарських рослин, які мають ті чи ті характеристики. Важливо вміти відрізняти дієву фітотерапію від звичайних пустушок, яких на сучасному ринку не так вже й мало. Ми хочемо порекомендувати вам кілька лікарських препаратів натурального походження, які допоможуть вам зміцнити імунітет, уникнути деяких захворювань і просто підтримати здоров'я.

Меркурід - це протизапальний засіб, який має бути в кожній аптечці. Ця настоянка позитивно діє на організм, сприяючи активації захисних сил імунітету. Вона застосовується при запальних процесах під час хвороб дихальних органів, сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту та опорно-рухового апарату.

Заліза сахарат (залізне вино) - якщо ви турбуєтеся про рівень заліза в організмі, сміливо замовляйте цей препарат! Його дія спрямована на профілактику і допомогу в лікуванні анемії. Також цей засіб рекомендують дітям, жінкам дітородного віку і вагітним для стабілізації рівня корисних речовин в крові.

А-Дистон - препарат для кардіопротекції з натуральних речовин. Він нормалізує кровообіг, має антигіпоксичну і заспокійливу дію. До складу ліків входять такі рослинні компоненти: глід, кропива, валеріана, фенхель і м'ята.

Кардіолін - цей засіб теж призначений для поліпшення роботи серця. Він сприяє обміну речовин в міокарді, печінці, пригнічує процеси перекисного окислення ліпідів, позитивно впливає на клітини організму. Препарат на спиртовій та трав'яній основі.

Настоянка півонії - хороший засіб для нормалізації стану людей, які страждають на вегетосудинну дистонію. Підвищує кислотність шлунка, має протисудомні і протимікробні властивості. Складається з природних елементів.

Пам'ятайте, що фітотерапевтичні препарати не є основними способами усунення захворювань! Це корисне доповнення, яке зміцнить імунітет і посприяє підвищенню результативності вашого лікування. Подібні ліки медики призначають в комплексі з іншими лікувальними засобами для підтримки організму.

ПАТ «Біолік» - це великий дистриб'ютор лікарських засобів, що займається поставками фітопрепаратів в аптеки по всій Україні. Купуйте медикаменти оптом і будьте впевнені в їхній якості! Деталі шукайте на нашому сайті або звертайтеся за контактними номерами.