Історично так склалося, що багато хто з кавоманів надають перевагу 100% арабіці, зневажливо відмахуючись від менш популярної робусти. Спробуємо розібратися в причинах такого ставлення до цього сорту кави, який в поєднанні з арабікою, крім додання напою міцності, ще й дарує прекрасну густу бурштинову пінку.

Скажемо відразу, що робуста робусті - різниця. Фахівці стверджують, що для якості цього сорту важливі умови вирощування і якість обсмажування (технологія обробки, як правило, тримається в секреті). Якщо порівнювати зовнішні показники зерен, то зерна робусти мають дещо закруглену форму, вони менші арабіки, борозенка після обсмажування - рівна. Арабіка ж має недосконалу витягнуту форму, борозенка у зерен крива і трохи вивернута. Важливо відзначити, що саме робуста формує додатковий відтінок смаку в каві.

Якщо говорити узагальнено, то основні відмінності арабіки від робусти (або робусти від арабіки) в тому, що арабіка - кава вищого сорту, вирощеного в спеціальних кліматичних умовах, плюс ще й те, що в ній кофеїну менше (1,5%), а ароматичних масел більше. А при свіжому обсмажуванні зерна арабіки дають багатий смак і аромат. У робусті ж більше кофеїну (2-2,5%), але вона має досить бляклий аромабукет.

Завдяки тому, що в арабіці малий вміст кофеїну, то кава, зварена тільки з цього сорту, часто не бадьорить, і її може бути мало, особливо зранку. Якраз робуста компенсує цей недолік, а також дає необхідну щільність напою.

Оскільки за великим рахунком розрізняють два смаки кави: кава з кислинкою (арабіка) і кава з гірчинкою (робуста), багато хто воліє змішувати ці сорти для формування різних смакових відтінків. Важливий фактор, де і на чому приготована кава. Для тих, хто всерйоз замислюється над кавовим бізнесом, компанія EasyVending пропонує купити кавовий автомат б/в або новий на вигідних для покупця умовах.

Цікавий факт - одне кавове дерево сорту арабіка дає урожай близько 5 кг ягід, а після обсмажування зерен залишається всього близько 1 кг. Звідси його дорожнеча. Робуста ж приблизно в 10 разів дешевше арабіки, тому що плідність рослини вища, та й вирощувати її набагато простіше.

У будь-якому випадку, яке б поєднання купажу (змішування) кави ви не вибрали, важливо для отримання якісного напою дотримуватися кількох правил:
1. Вибирати свіжу каву (звертати увагу на дату обсмажування, оптимальний термін - 3 місяці).
2. Переважно вибирати каву в зернах (ароматичні масла кави після розмелювання вивільняються і контактують з повітрям, окислюючись).
3. Правильно зберігати каву (головні її вороги - світло, тепло, повітря і волога).

Компанія EasyVending пропонує своїм покупцям найрізноманітніші види кави, один з найпопулярніших - це кава Borbone Red (30% арабіки і 70% робусти) або Borbone BLU Super Vending (50% арабіки і 50% робусти) - прекрасний варіант італійської кави, щоб збадьоритися. Крім цього, можна купити оптом (для вендингу) і в роздріб (для домашнього користування) також і мелену каву, кава в чалдах (монодозах), в капсулах і розчинну каву найрізноманітніших виробників і за оптимальними цінами.