Якщо ви вирішили зайнятися вендінговим бізнесом, рекомендуємо перед тим, як купити кавовий автомат, визначитися з місцем, де його можна буде встановити (краще знайти два місця, щоб в разі необхідності швидко переїхати).

Далі постає логічне запитання, де купити кавовий автомат і який краще - новий чи б/в? У разі, якщо ви дружите з технікою, як-то кажуть, ви з нею на "ти", цілком можете купувати б/в кавовий автомат, оскільки в ньому нічого складного немає, він зроблений за принципом конструктора. Тим більше, купуючи б/в вендінговий апарат в компанії EasyVending, ви нічим не ризикуєте: перед покупкою для вас знімається відео, як працює обрана вами машина, а ще надається до 3 місяців гарантійного обслуговування. Тут вам запропонують тільки ті вендингові автомати, які зарекомендували себе як надійні. Також ви завжди зможете замовити і всі види запасних частин і комплектуючих до них. Та ще ж зекономити, купивши все у розстрочку або кредит.

То який апарат вибрати? Є безліч фірм, але ми рекомендуємо апарати, які оптимальні за якістю приготування напоїв, за ціною і зовнішнім виглядом (торгові марки  Rheavendors, Saeco, Necta, МК). Протягом десяти років наша компанія EasyVending набула більше 10 тисяч клієнтів, багато з яких стали нашими партнерами, так як ми охоче ділимося своїми знаннями та надаємо різного роду консультації. Ми щиро зацікавлені в успішному розвитку вашого бізнесу.

Після вибору кавового апарату наступним етапом буде покупка кави (кава Mokate в асортименті - те, що ми рекомендуємо) і інгредієнтів для вендингу (вершки, шоколад, чай, капучіно, шейк торгових марок МОKATE, Ristora, ICS, Satro, EcoVend). Багато хто задається питанням, які інгредієнти і яких торгових марок вибрати, але у кожного з них свій смак, тому вибрати потрібні саме вам інгредієнти можна експериментальним шляхом.Ми обираємо ТМ МОKATE, тому що  вся продукція сертифікована за европейськими стандартами та добре зарекомендувала себе у "полях".

Тепер про доставку. Ми співпрацюємо з такими транспортними компаніями як Нова пошта, Делівері, Інтайм. Але кавові автомати відправляємо тільки Новою поштою, так як там забезпечують жорсткий каркас, який дозволяє доставити техніку, не пошкодивши її. Якщо плануєте самостійно забирати кавовий апарат, подбайте про те, щоб кузов автомобіля був не менше 2-х метрів. А ще потрібні будуть 2-3 помічника, оскільки один апарат, в середньому, важить 150 кг, а перевозити та переносити його треба тільки в вертикальному положенні.

Наступний етап - налаштування кавового автомату (докладні консультації з цього питання можна отримати у наших фахівців). Менеджери EasyVending по роботі з клієнтами, оператори колл-центру і технічні працівники дадуть відповідь на всі питання, які можуть у вас виникнути, в тому числі та з питань обслуговування.