Декоративний бетон (можливі назви «тиснення бетон» або прес-бетон, інші) - являє собою технологію, завдяки якій можна зробити поверхню у вигляді натурального матеріалу. Хоча насправді - це бетонна поверхня. Їй надають забарвлення різних варіантів, залежно від бажаного результату. Це може бути у вигляді європейського віяла, каменю ремесленика, лондонського кругляка або рваного каменю, інші варіанти.

Прес-бетон набирає свою популярність дуже швидко: географія використання величезна: від реалізації креативних ландшафтних ідей, благоустрою міських тротуарів, доріг і доріжок в парках, терас, майданчиків, кафе, парків, морських причалів і закінчуючи промисловим будівництвом.

Така широта використання говорить про те, що час асфальту, плиткового, бетонного або кам'яного покриття йде на задній план. А значить, у всій красі постане декоративна плитка. Замовити, подивитися каталог можна на нашому сайті.

Трохи про технологію «декор бетон». Припустимо, вам необхідна декоративна плитка під камінь. Як її отримати?

Для початку готують грунт, так звану «подушку». Зазвичай, до складу такої підстави входять щебінь і пісок. Потім на підготовлений грунт укладають декоративний бетон. Після чого він проходить процес обробки затверджувачем потрібного кольору. Потім настає час проштамповки спеціальними штампами з текстурою, яку ви вибрали. У підсумку, отримуємо оригінальне покриття. Завдяки широкій палітрі барвників, їхньому змішуванню в необхідному дозуванні, фахівці можуть запропонувати вам колір, який забажаєте.

Крім краси і приємного для погляду виду варто відзначити переваги цього покриття:

> можливість оформлення не тільки зовнішніх площ територій, а й усередині приміщень. Найчастіше використовують в інтер'єрі офісів, барів, кафе і ресторанів;
> обробка не тільки горизонтальних поверхонь, але і вертикальних;
> не сприйнятливе до дії агресивних продуктів і середовищ;
> витримування різкої зміни температур: від надто низьких (- 30 і більше) до найвищих (більше 40 градусів);
> відвповідно можна говорити про морозостійкість;
> матеріал може похвалитися високим рівнем міцності;
> не той матеріал, який буде швидко стиратися;
> стійке до ультрафіолетового світла.

Підсумувавши, робимо висновок про те, що технологія декоративного бетону - відмінний спосіб обробити поверхні в барвистому стилі, який буде гармонійно вписуватися в будь-який ландшафт.

Замовити виготовлення тротуарної плитки в компанії «Декор Бетон» з послугою доставки - завжди доступно нашому сайті. Ми гарантуємо вам якість!