Дорогі друзі, літній сезон 2017 року відкривають повноцінні, потужні, яскраві і ексклюзивні електроскутери. Перебуваючи за кермом цих транспортних засобів, люди відчувають справжню повноту літа і драйву і при цьому здорово економлять порівняно з бензиновими скутерами. Електроскутери мають безліч переваг.

По-перше, електричний скутер більш зручний в управлінні. Моделі з бензиновим двигуном після включення запалення потрібно завести електростартером або ногою. А після набору оборотів ручкою газу потрібно їхати, тримаючи ці обороти. У той час як на електроскутері після включення запалення і натискання педалі газу їзда триває накатом. 

По-друге, електроскутери екологічні, безшумні і що важливо, економічні. Їхня експлуатація обходиться істотно дешевше бензинового скутера. Експлуатуючи бензиновий скутер, ми платимо не тільки за бензин, а й за масло, свічки, фільтри, за роботу по їхній заміні. Заряджаючи електроскутер, ми платимо тільки за електроенергію, для регулярної зарядки батарей вашого електричного транспортного засобу вам потрібна тільки електрична розетка. І все! Повна зарядка батареї здійснюється через 8 годин. Сто кілометрів шляху на електроскутері буде коштувати близько 4 гривень, а це дешевше десь на 2000% порівняно з бензиновим скутером. 

По-третє, середня швидкість звичайного скутера становить 40-50 км / ч. А при великих оборотах на бензиновому агрегаті їздити небезпечно, так як двигун йде в рознос. Швидкість електроскутера становить 55 км / год при потужності двигуна 3000 Ватт. 

Що ж стосується вартості електричних скутерів, то ціна вища, але вона швидко окупиться, адже Ви не будете купувати бензин. У середньому дальність пробігу електроскутера - 70 км.

Переваги електроскутерів очевидні, однак приймати рішення вам, нашим дорогим покупцям. А ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам зробити правильний вибір.

Якщо виникли питання, дзвоніть за тел. +38 (098) 201-15-10.