У медицині використовують величезне різноманіття пристосувань для масажу. А яке масажне обладнання можна використовувати вдома?

Найбільш маленькими і компактними засобами є масажні подушки. Варто зазначити, що масажна подушка для спини має ще і приємну функцію підігріву. Її анатомічна форма уможливлює зручне використання практично для кожного. Загалом, подушка для спини дозволяє отримувати задоволення від масажу в зручний час і в зручному місці - що може бути приємніше домашнього масажу?

Дуже добре проводиться масаж шіацу. Вплив на активні точки спини допомагає зняти напругу м'язів, таким чином поліпшується їхня еластичність і скоротність. Унікальним ефектом є те, що розтягуються повернуті фасції і апоневрози - захисні волокна м'язів і зв'язки, за допомогою яких вони кріпляться до кісток. Зокрема поліпшується і місцевий крово- і лімфообіг. У результаті всього вищеперерахованого зменшується набутий через виконання роботи ацидоз, проходить стимулюючий ефект на м'язи, зникає біль і знову з'являється можливість продовження активного руху.

Іншим видом масажу є вібраційний масаж, що розминає. Його доцільно використовувати ввечері перед сном, коли хочеться поніжитися і розслабитися. Такий вид може виконуватися з підігрівальним інфрачервоним ефектом. Розігрівальна дія масажу покращує кровопостачання хребта і прекрасно запобігає розвитку остеохондрозу.

Подушки мають вбудований акумулятор і заряджаються від електромережі. Заряд акумулятора розрахований на півтори години автономної роботи - більш ніж достатньо, щоб обслужити кілька людей. До того ж, це зручно, коли користувач збирається подорожувати, і якийсь час не буде мати доступу до мережі. Стан зарядки можна визначити за індикаторами - червоний означає, що акумулятор знаходиться в процесі зарядки, а зелений - готовність до використання. Звичайно, за необхідності подушка може використовуватися і під час зарядки.

Матеріалом обшивки служить штучна шкіра (арпатек). Вона є міцною і якісною, розрахованою на використання роками. Продумана вона відповідно до особливостей людської шкіри і тому через користування подушкою не виникає надмірної пітливості.

Розглянувши всі позитивні сторони, можна приступати до основного питання: де купити масажну подушку? Великий вибір таких товарів за приємними цінами можна розглянути, відвідавши сторінку «Здорове життя» на порталі «Укрбізнес». Сподіваємося, домашній масаж принесе тільки приємні відчуття і поліпшить ваше самопочуття.