Пошукове обладнання користується великою популярністю як в Україні, так і за її межами. Апаратуру такого виду використовують в комунальному господарстві, енергетиці та на різних будівництвах. Вона помітно полегшує процес вимірювання довжини кабелю, пошуку поломок і визначення відстані до місця пошкодження. Компанія «Молнія» займається виробництвом пошукового обладнання, електротехнічних пересувних лабораторій та іншого вже більше десяти років і може гарантувати високу якість своєї продукції. Що стосується пристроїв для пошуку різних поломок, пропонуємо вам ознайомитися з найпопулярнішими і найзручнішими у використанні моделями, які можуть допомогти вам у вашій роботі.

1. Прилад для визначення місць замикання ПОМЗ-2. Цей прилад визначає пошкоджені лінії біля підстанцій, тим самим обчислюючи точні місця витоку струму на землю. Щоб перевірити чи є замикання в лінії, досить горизонтально розташувати прилад, зорієнтувати його вісь паралельно лінії і виставити регулятор чутливості в крайнє праве положення. Простеживши за світловими індикаторами і показниками пристрою, ви зможете легко визначити несправну лінію.

2. Приймач П-806. Цей апарат потенційним, акустичним і індукційним методами знаходить пошкоджені місця міжфазової ізоляції, високовольтних силових кабелів. Також він визначає витік ізоляції підземних кабелів електропостачання без металевої оболонки. Цей приймач створений для використання в польових умовах. Він витримує температури від +20 до +40 градусів за Цельсієм, тиск 600-800 мм ртутного стовпчика і рівень вологості до 85%.

3. Рефлектометр «Іскра-ЗМ». Такий пристрій дозволяє проводити пошуки пошкодженого кабелю, вимірювати відстань до місця поломки, вимірювати довжину кабелів, запам'ятовувати, зберігати і обробляти інформацію про вимірювання. Може безперервно працювати протягом восьми годин. Рефлектометр призначений для експлуатації в приміщеннях або будучи вмонтованим в пересувну електротехнічну лабораторію. Термін служби - від п'яти років.

4. Трубокабелешукач ТКИ-03. Його використовують для пошуку силових електрокабелів і металевих трубопроводів. Відшукує підземні комунікації на глибині до двох метрів, індикація пристрою слухова і візуальна. Може працювати без перерви понад 40 годин.

5. Приймач «Пошук-2006М». Електроакустичним методом визначає пошкоджені місця підземних кабелів, вирішує завдання вибору конкретного кабелю з цілого пучка, обчислює місця погіршеного контакту оболонки з кабельною муфтою, витоку ізоляції оболонки кабелю. Цей пристрій монтують в електротехнічні лабораторії з генератором електроакустичних ударних хвиль. Працює без підзарядки від 10 до 20 годин.

Із детальними характеристиками цього та іншого обладнання від компанії «Молнія» ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті. Звертайтесь до наших менеджерів-консультантів за вказаними номерами і робіть замовлення!