У наш час неполадки в електросистемах можуть привести до серйозних наслідків, які помітно завадять людям, позбавленим електрики. Саме щоб уникнути подібних неприємних ситуацій і виробляють мобільні електротехнічні лабораторії. Компанія «Молнія» вже десять років займається вимірювальним, пошуковим, випробувальним обладнанням та пересувними лабораторіями. Увесь цей час ми виробляємо високоякісну продукцію і забезпечуємо максимально комфортні умови роботи для наших клієнтів. У нас широкий асортимент товарів, і в цій статті ми розкриємо особливості та переваги одного з них.

Електротехнічні лабораторії - це спеціальні установки, розроблені для здійснення електричних вимірювань, перевірки цілісності підземних кабелів і визначення наявності витоку струму. Існують стаціонарні і мобільні установки такого типу. Розглянемо другий вид.

Такі лабораторії монтуються в фургоні автомобіля. Вони займають приблизну площу 1,8х3 м, споживають струм не більше 60 А. Живлення - однофазна мережа змінного струму частотою 50 ± 2 Гц. Їм не страшна температура від -20 до +40 градусів за Цельсієм, вологість повітря при 25 градусах в межах 80% і атмосферний тиск 650-800 мм ртутного стовпчика. Середній термін експлуатації такого обладнання - 10 років. Електротехнічні лабораторії використовують для:
- визначення витоку струму і контуру його розтікання;
- перевірки цілісності ізоляції кабелів з постійною і змінною високовольтною напругою;
- випробування електромереж і апаратів з напругою до 1000 В;
- пошуку місць пошкоджень кабелю та їх екстреного усунення;
- пропалювання кабельної ізоляції з подальшим дожигом;
- вираховування відстані до місця пошкодження кабельних лінії індукційним і акустичним методами.

Завдяки пересувним лабораторіями можна легко проводити перевірку тих, що знаходяться в експлуатації і післяремонтних електромереж, установок, обладнання. Важливо знати, що на вибухонебезпечних територіях використання такої техніки суворо заборонене.

Працювати з такою лабораторією повинні тільки спеціально навчені люди (мінімум два працівника), так як навіть найменша помилка в проведенні вимірювань, яку може зробити новачок, може привести до поганих наслідків. Варто уточнити, що всі лабораторні установки повинні мати сертифікати якості, а всі проведені дослідження необхідно підтверджувати документами і нормативними актами.

Якщо ви займаєтеся ремонтними або пошуково-випробувальними роботами, пересувна електролабораторія вам обов'язково знадобиться і дуже швидко окупиться. У компанії «Молнія» ви можете зробити замовлення за договірною ціною, отримати можливість навчання персоналу і гарантію на свою покупку. Крім цього, ми гарантуємо максимально швидку доставку замовлення в будь-яке місто на території СНД. Щоб ознайомитися зі списком усіх наших товарів, отримати більш детальні технічні характеристики і здійснити покупку, заходьте на наш офіційний сайт або зв'язуйтеся з нашими менеджерами-консультантами. Ми забезпечимо високий сервіс і комфортні умови співпраці!