Хоча зараз люди надають великого значення одягу, гнатися за модою - немудро. Набагато краще одягати те, що добре сидить, і те, що подобається. Іноді хочеться носити речі, яких ні в кого більше немає. Щоб їх знайти, варто відвідати магазин секонд-хенд.

У світі активно впроваджується секонд онлайн. Україна теж не виняток. Онлайн секонд-хенд безсумнівно набирає популярність з кожним днем. Як і звичайному, йому властива певна класифікація. Ось, наприклад, мікс або ж навпаки - сортований за типом одягу товар. У типі збірки "мікс" часто зустрічаються разом різні види одягу. Тут можуть разом попадатися чоловічий, жіночий та дитячий одяг. До сортованого ж товару відноситься тільки одяг конкретного найменування: тільки джинси або тільки сорочки.

Його добре вибирати, щоб заповнити якусь дуже дефіцитну нішу магазину в тому випадку, якщо цього типу одягу не було достатньо в міксі або він не був належної якості. Сортування може включати і ексклюзивні, специфічні категорії: одяг для байкерів, камуфляж, медичний одяг та ін. Звичайно ж, є поділ і за сезонністю: зимовий, міжсезонний, річний; і за призначенням - чоловічий, дитячий, жіночий.

Окремо від цих категорій варто поставити постільну білизну, шарфи, рушники, шапки, ремені, сумки, біжутерні прикраси.

Пакують товар в пакети з поліетилену або поліпропілену, на які нанесено відповідне маркування для позначення виду. Маркувальний напис нанесений на англійській мові. Країну, з якої привезли, і фабрику сортування, зазвичай, не вказують. Можна відзначити, що існує система колірного розділення пакетів, щоб можна було швидко побачити потрібну річ у мішку.

Для запобігання поширенню інфекцій, перед упаковкою в мішки одяг повинен пройти обов'язкову санітарну обробку. Кожна партія мішків має власний сертифікат, де вказано засоби, якими її обробляли. При ввезенні секонд-хенду його відповідність санітарним нормативам додатково перевіряє санітарна інспекція при перетині державного кордону. Завдяки цій продуманій сукупності заходів можна купувати одяг із секонду без страху заразитися будь-якою шкірною хворобою. Правда, всім відомо, що дезинфікуючі речовини залишають свій не дуже приємний запах. Однак насправді від нього дуже легко позбутися, просто виправши речі, або вивітривши їх на балконі.

Отже, непоганою альтернативою бутикам і швейним майстерням є секонд-хенд роздріб, інтернет-магазин. Україна надає хороші можливості для вибору одягу в мережі інтернет через секонд онлайн.