Майже нічого не здійснює корисну дію на здоров'я в такий приємний спосіб, як фізіотерапевтичні процедури, зокрема масаж. Серед досить громіздкого масажного обладнання, яке людина може використовувати вдома самостійно, разюче відрізняються компактні ручні масажери. Поговоримо про те, якими вони бувають.

Оскільки кожна частина тіла потребує окремого типу масажу, то і масажери повинні бути пристосовані під певну ділянку, щоб відповідати її фізіологічним параметрам.

Отже, масажер для голови - можна з упевненістю сказати, що ця штука змушує працювати мозок "на повну котушку". Власне для голови є такі типи, які одягаються як шолом або мають гнучкі масажуючі пальчики для впливу на конкретні точки. Тому через пальчиковий масажер проводиться масаж схожий на шіацу, стимулюються окремі нервові закінчення шкіри голови. Масажер типу «шолом» спрямований на поліпшення кровопостачання голови. Його дія дуже корисна для людей, схильних до нападів мігрені, адже за рахунок припливу крові до поверхні нормалізується її тиск всередині черепа. Під час масажу виникає відчуття легкого приємного поколювання і комфорту.

Вібромасажер для обличчя дає унікальну можливість уповільнити процеси старіння і зменшити утворення зморшок. Це відбувається за рахунок того, що під час впливу на шкіру обличчя до неї відбувається приплив крові, поліпшується живлення.

Оскільки робота багатьох пов'язана зі значними навантаженнями на зір, то треба відзначити і масажер для очей. З його допомогою проводиться делікатна і нескладна гімнастика, яка забезпечує відпочинок і відновлення очей.

Вібромасажер для тіла прекрасно підходить для розминки м'язів після тривалого статичного навантаження. Сприятливий вплив справляється і на суглоби.

Масажер для живота допомагає відновити і посилити перистальтику кишечника, забезпечує приплив крові до черевної стінки, через що збільшується всмоктування поживних речовин і поширення їх в організмі. Зміцнюється і м'язовий апарат живота, а значить зменшується схильність до утворення гриж.

Неможливо не згадати про масажну ручку - унікальний масажер у вигляді звичайної кулькової ручки! Така непересічна компактність дозволяє легко носити його з собою і використовувати при будь-якій зручній можливості. На відміну від інших масажерів, ручка займе зовсім мало місця в сумці або портфелі.

Роликовий масажер доцільно використовувати для масажу ступень. Таким чином величезний вплив відбувається на п'яти, стан шкіри на них поліпшується.

Шукаєте відповідний для себе ручний масажер? Купити його можна в компанії «Здорове життя». Вибирайте серед широкого асортименту, враховуючи ваші потреби. Відчуйте себе здоровішими і щасливішими!