Часто люди хочуть носити речі, яких ні в кого немає. Було б добре, щоб вони були ще й недорогими. Усім таким критеріям відповідає одяг із секонд-хенду.

З огляду на вищесказане, завбачливий підприємець повинен думати над тим, як відкрити секонд-хенд. Для цього необхідно вибрати постачальника. Одяг найчастіше привозиться з країн Європи чи Америки. Хоча дехто вважає, що секонд-хенд - це гуманітарна допомога, проте це не так. Насправді, в європейських країнах облаштовані мережі спеціалізованих заводів для збору використовуваного одягу. Як секонд-хенд під реалізацію потрапляє туди? Є кілька способів:

1) З магазинів. Після сезонних розпродажів збирають залишки одягу. Отже, він є практично новим. Такі речі повинні мати етикетку. Ця особлива категорія секонд-хенду має назву "Сток". Якщо ж етикетка з деяких причин була зрізана, то такий одяг продається під назвою "Cream".

2) Сімейний збір. Здійснюється працівниками благодійних організацій. Вони ходять по будинках і квартирах та просять здати непотрібний одяг. Також люди можуть отримати поштою лист від фірми-збирача з поліетиленовим пакетом. У листі просять зібрати одяг. У певний час приїжджає автомобіль і забирає зібране. Згідно з правилами, одяг повинен бути чистим і в хорошому стані. Взуття має мати пару, зв'язану шнурком. Можна віддавати і постільну білизну - простирадла, наволочки.

3) Шкільний збір. За способом отримання одягу схожий на сімейний. Збір проводиться в школах. Фірма-дистриб'ютор виплачує дітям певні кошти при здачі. Ці заходи найчастіше відбуваються в школах Англії та Ірландії. Отже, в більшості при такому зборі отримують дитячий одяг, хоча іноді зустрічається чоловічий і жіночий. Цей товар упаковують в мішки по 100 кг і продають за низькою ціною.

4) Контейнерний збір. Здійснюється за рахунок контейнерів, які ставлять в густонаселених районах. Кожен бажаючий може абсолютно анонімно залишити речі там. Тому так отримують не тільки одяг, але і іграшки, книги, посуд і т. д. Цікаво зауважити, що нещодавно і в Україні місцями було введено щось подібне - тепер непотрібні речі можна класти в контейнер для того, щоб їх віддали в притулки для бездомних.

З огляду на те, що товари збираються в мішки, оптовий покупець, так би мовити, "бере участь в лотереї", тому що невідомо, який там за якістю одяг. Тому, щоб відкрити бізнес секонд-хенд, ми рекомендуємо користуватися перевіреним постачальником, яким є компанія «Екрегор Капітал». Серед іншого можна знайти, в тому числі, і спортивний секонд-хенд. Гарантуємо виключно високоякісну продукцію.