Скільки часу ми приділяємо своєму здоров'ю - питання дуже особисте. А ось яку користь можна отримати з усього лише одного продукту, витративши на нього не так багато зусиль, - хочемо розповісти. І так - гібриди соняшнику! Розповімо про них і про соняшник загалом.

Читаючи про посівний матеріал соняшника, ви знайдете трохи інформації про те, наскільки він корисний. Але точно немає такої інформації, де буде сказано, що соняшник погано впливає на органімзм людини. Навпаки!

Уявіть собі, що цей маленький продукт є нашим помічником і навіть рятувальником! Він настільки унікальний, що йому під силу зберігати в потрібному вигляді (причому досить тривалий час) речовини, які так необхідні нашому організму. Про що мова і що за речовини?

По-перше, жирні кислоти під назвою олеїнова і лінолева. Це незамінні речовини, які сприяють тому, щоб ми не товстіли. Вони нормалізують обмін жирів і (таких шкідливих іноді) холестеринів. Завдання амінокислот - зробити так, щоб вони залишалися в кількості, нормальній для організму.

По-друге, амінокислоти, наприклад, метіонін. Він, як і попередні «помічники», бере участь у процесі жирового обміну. Але на цьому його «робота» не закінчується. А за рахунок його кількості в соняшнику - частка "роботи" виходить більшою. Ця незамінна амінокислота робить дивовижні речі: вона знижує токсичність багатьох речовин (отруйних), дуже добре впливає на стан нирок і допомагає відновленню діяльності печінки. І це навіть не все. Цікавий факт, що метіонін в ядрах соняшнику міститься в більшій кількості ніж в арахісі, горіхах (волоських) або навіть фундуку. Хоча всім відомо, наскільки вони корисні.

По-третє - такий корисний для серцево-судинної системи (її нормальної діяльності) магній. Якщо порівнювати з житнім хлібом, то всього в ста грамах насіння соняшнику магнію - не повірите - в шість разів більше.

Варто також згадати про відомий всім нам продукт, який роблять з соняшнику, - соняшникова олія. Вона зберігає в собі первинні властивості. Багато хто навіть не підозрює, але в цьому дивовижному продукті ховається і ще один елемент, який так потрібен нашому організму, адже запобігає стомленню, слабкості в м'язах, особливо важливий для людей, що займаються спортом або тих, у кого досить багато фізичної праці в день. Це - вітамін Е.

Крім того, цей вітамін може змагатися в важливості для людського організму. Він є ще й антиоксидантом. А це означає, що він робить так, щоб жирні кислоти не втрачали корисних властивостей (попереджає окислення). І що не менш важливо - захищає організм від несприятливого променевого світла, призупиняє атеросклероз (його розвиток), а також не дає розвиватися раковим клітинам.

Якщо хочете бути здоровими, вам точно потрібні гібриди соняшнику. А ми даємо не тільки поради, а й можливість купити насіння соняшнику Ясон, Форвард, Жалон, Черрі, Бенет, Дарил або будь-яке інше, яке вам сподобається в нашому інтернет-магазині. Будьте здорові!