Розведення кролів є чудовою ідеєю для бізнесу і може принести вам чудовий прибуток. Головне - підійти до справи ґрунтовно. У наш час існує достатня кількість підприємців, які роблять бізнес на розведенні кролів. Проте конкуренція в цій сфері ще не висока, і ви можете зайняти свою нішу в галузі. Попит на свіже домашнє м'ясо є завжди, тому актуальність бізнесу сумнівів не викликає.

Розведення кролів як бізнес - рентабельна ідея, адже ви зможете постійно збільшувати виробничі потужності, регулювати приріст тварин, адже всім відомі їхні високі репродуктивні здібності. Звичайно ж, бізнес на кролях буде успішним в тому випадку, якщо ви подбаєте про безліч деталей. Наприклад, вам потрібно купити необхідне обладнання: годівниці і клітки для кролів.

Бізнес на кролях: головні правила

Кожен підприємець хоче, щоб бізнес із вирощування кроликів якомога швидше почав приносити прибуток. Хочемо вас порадувати - кроляча ферма хоч і вимагає фінансових витрат, але всі вони швидко окупаються. Якщо місце для вашої ферми ви вже знайшли, далі варто подбати про її оснащення. Вам знадобиться купити клітки для кролів. Великий вибір кліток різної потужності і функціональності пропонує компанія «Мегакролик». Усі клітки мають спеціальну конструкцію, яка забезпечує комфорт тварин і виключає їх травмування. Клітки для кроликів можна встановлювати як на відкритому повітрі, так і в приміщеннях. Як правило, в теплу пору клітки встановлюють на вулиці, в холодну - в приміщенні.

Якщо ви плануєте займатися кролівництвом, запам'ятайте ці прості правила:

• Не допускайте виникнення протягів, адже кролики їх не переносять.
• Кролі мають високу чутливість до температурних перепадів.
• Вологість повітря в приміщенні, де розводять кролів, повинна бути 60-75%.
• Світловий день в приміщенні повинен тривати від 8 до 10 годин.
• Не варто розміщувати клітки поруч з водоймами.
• Регулярно влаштовуйте провітрювання.

Як вибрати клітки і годівниці для кролів?

Вибір клітки для кроликів залежить від розмірів тварини, породи і віку. Наші клітки створюються із застосуванням сучасних технологій в сільському господарстві. Вони дуже зручні в експлуатації і обслуговуванні, легко дезінфікуються і миються.

Клітка для кролика обов'язково повинна бути оснащена зручною годівницею. Її вибір залежить від віку тварини. Також дуже важливо розмістити в клітці поїлки, забезпечивши постійний доступ до води. Устаткування для дорослих особин необхідно розміщувати на висоті 8-10 см.

Купити клітки і годівниці для кроликів ви можете, звернувшись в компанію «Мегакролик». Ми пропонуємо великий вибір кліток для промислового і аматорського розведення тварин. Вони надійні, довговічні і гігієнічні. Клітки обладнані поїлками, годівницями, системою очищення від гною.

Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором клітки або годівниці, наші фахівці обов'язково вам допоможуть, запропонують різні конструкції і розкажуть про переваги кожної з них. Ми допоможемо вам зробити бізнес з розведення кроликів успішним і високорентабельним!