Якщо ви працюєте в сфері продажів (торгівлі), вам просто необхідно знати деякі речі, які стосуються пакування для того, щоб бути успішним. Про що конкретно ми говоримо? Про те, як насправді важлива індивідуальна упаковка.

Якщо ви ще не найуспішніший бізнесмен, то ви ще не знаєте про те, що є пряма залежність: ваш товар в хорошій упаковці - він майже вже проданий. Можливо, ви не повірте, але це дійсно працює. Не дарма всесвітньо відомі компанії витрачають так багато часу на це.

Ми пропонуємо таке рішення - використовуйте різні типи упакування.

Промонабір - це не тільки приємні знижки для покупця. Він робить товар більш впізнаваним та популярним. Цікаво, що такі акції дозволяють підвищити ваш рейтинг в очах покупця на багато сходинок вище.

На перший погляд дуже проста плівка термозбіжна допомагає не тільки добре зберігати речі, але і дозволяє покупцеві побачити саму продукцію. Це можна використовувати для деяких виробів, які не мають потреби в рекламі. Вони і так затребувані.

Схожа на попередню - блістерна упаковка. Вона також прозора і герметична, але виглядає вже по-іншому («дорожче»). Тут можна «пограти» з написами, формами, а також іншими деталями, які привернуть увагу клієнтів.

Пакувальні коробки. Незамінний елемент, коли на вигляд товар «не блиск», а ось характеристики його дуже навіть привабливі. Щоб знизити вплив цього негативного фактора - такий варіант саме те! Нанести можна будь-яку інформацію і головне - зробити це яскраво і привабливо.

Додатковий варіант пакувальної коробки - замовити оригінальну дизайнерську роботу. Тоді не прогадаєте напевно. Адже так ви покажете свій оригінальний стиль, підкреслите індивідуальність і, звичайно, привернете увагу.

Напевно, один з найшвидших способів збільшити відсоток продажів - зробити стікерування. Це незамінний формат, який робить конкуренцію іншим товарам постійно. Його перевагами стає те, що він відрізняється невеликим розміром, але великим ефектом. На ньому можна відобразити будь-яку важливу інформацію: знижку, компанію, акції, все, що дійсно може бути цікавим для покупця.

Якщо розібратися, то все це робить дизайнерська компанія. Але, ми хотіли б уточнити моменти, які ви повинні продумати перед тим, як звернутися у дизайнерську фірму. Багато залежить від концепції. Важливо, щоб ви переглянули якою має бути назва вашого бренду, які кольори подобаються вам і вашим покупцям. А також пам'ятайте про те, кому ви продаєте, хто ваш кінцевий споживач.

Хочете щоб у вас було барвисте, таке, що продається оформлення упаковки? Замовити його можна у нас. Ми запропонуємо варіанти, які будуть відповідати вашим уподобанням. Запрошуємо до співпраці!