У наш час секонд-хенди стали надзвичайно популярними і кожен другий споживач має в своєму гардеробі хоча б одну річ, яка вже комусь належала до нього. Із популярністю магазинів уживаних речей зростає і кількість страшних історій, що гуляють по інтернету і розповідають про страшні хвороби, які можна підчепити після шопінгу в такому магазині. Але ми готові довести, що оптові бази секонд-хенд не є сховищами вірусів і небезпечних бактерій. Читайте далі і позбавляйтеся від забобонів!

Обробка речей VS обробка покупців
Міф про цей нерівний поєдинок народився від нерозуміння самої природи секонд-хенд магазинів. Далекі від цього бізнесу люди люблять поширювати власні здогадки про те, що крім речей з секонду кожен покупець «по акції» обов'язково отримує і якусь заразу. Такі думки можна зрозуміти, адже купуючи той чи інший товар ви дійсно не знаєте, кому він належав до вас. Але насправді це не той випадок, коли невідомість може зіграти з вами злий жарт. Усі речі перед виставленням на прилавок дезінфікуються! Як це відбувається: коли партія речей надходить на склад, вона проходить ОБОВ'ЯЗКОВУ термічну або хімічну обробку. Найчастіше процес обробки триває протягом 20 годин, за цей час пар і дезінфікуючий газ вбивають всі бактерії і роблять товар абсолютно безпечним для використання.

Документальне підтвердження обробки
Якщо ви не довіряєте тому чи тому магазину «других рук», ви можете легко перевірити, чи дійсно була здійснена обробка всього асортименту. Для цього достатньо попросити продавця показати сертифікат, який видається після обробки кожної окремої партії. Не забувайте, хто володіє інформацією, той володіє світом. У нашому випадку, хто знає свої права, той володіє своєю безпекою.

Запах секонд-хенду - запах... чистоти?
Як би дивно це не звучало, але так. Цей неприємний специфічний запах речей з секонд-хенду насправді є гарантією того, що вас не обманюють і що усі товари попередньо пройшли дезінфекцію. Такий запах створюється пароформаліном, яким обробляють речі. Варто турбуватися, якщо специфічного запаху немає. До речі, він випаровується після першого ж прання. У крайньому випадку, після другого. Змивши дезінфікуючу речовину, ви відразу ж позбудетеся і від ризику алергічної реакції на неї. Це, мабуть, єдине, чим можуть бути небезпечні оброблені речі. Але пам'ятайте - одне прання і більше ніякого ризику.

Підбиваємо підсумки
Покупки на секонд-хендах не тільки дешеві, а й безпечні! Якщо ви хочете виглядати стильно і при цьому не витрачатися на дорогі бренди, елітний секонд-хенд стане для вас універсальним варіантом! На нашій оптовій базі ви можете купити речі з Польщі, Англії та Німеччини за вигідними цінами. І будьте впевнені, наш товар якісний, стильний і, що найважливіше, абсолютно безпечний. Про деталі співпраці дізнавайтесь на нашому сайті або звертайтеся за контактними номерами.

Вдалих покупок!