Смерть - це те, що чекає на кожного з нас в кінці шляху. З втратою близьких людей складно змиритися. Але те, що залишається зробити тим, хто залишилися жити тут - увічнити пам'ять про рідних. І головне питання, яке вам належить вирішити - який пам'ятник краще поставити на могилу. Давайте розберемося, які бувають надгробні пам'ятники і якому з них варто віддати свою перевагу.

Ви напевно помічали, що пам'ятники на кладовищах мають безліч форм і виготовлені з різних матеріалів. Як правило, в якості матеріалів вибирають граніт, мармур, бронзу, полімерграніт і навіть бетон. Але найбільш популярними є пам'ятники з граніту. Адже вони довговічні і зносостійкі. Граніт характеризується високою стійкістю до зовнішніх умов. Його не може пошкодити сильний мороз або проливний дощ.

Як правильно вибрати пам'ятник?

Вибираючи пам'ятник, слід враховувати, для кого ви його замовляєте. Найчастіше чоловік і дружина, які прожили все життя разом, хочуть бути поховані поруч. В цьому випадку можна замовити парний пам'ятник. Він займе менше місця і заощадить гроші. Крім того, парні пам'ятники виглядають дуже естетично.Форма пам'ятника - також важливий аспект його вибору. Прямокутна форма завжди буде дешевшою, оскільки її ціна виключає ручну працю для додання складної конфігурації. Простота зовсім не означає відсутність естетичності. Адже пам'ятник в стриманому стилі виглядає дуже елегантно. А ще в цьому допоможе гарне художнє оформлення.

Щоб визначити, який пам'ятник краще поставити на могилу, вам необхідно визначитися з матеріальними можливостями. Також важливо врахувати бажання покійного. Якщо всі тонкощі вибору враховані, потрібно вирішити, коли ви будете ставити пам'ятник. Як правило, потрібно почекати рік після похорону. У цей час земля встигає осісти і утрамбуватися. Установка пам'ятника не повинна здійснюватися взимку. У цей час земля примерзла, і установка може бути неякісною. Щоб не залишати ділянку порожньою весь рік, на могили ставлять дерев'яні хрести.

Вибір пам'ятника на могилу - нелегка справа. Але підійшовши до справи ґрунтовно, ви зможете вшанувати пам'ять близької людини і полегшити біль вашої втрати. Замовити надгробний пам'ятник можна, звернувшись до виробника - компанії «Атрибут», яка багато років здійснює виготовлення пам'ятників і гарантує високу якість робіт і адекватні ціни.