Вибір пам'ятника - не найприємніший процес, але тим не менш, рано чи пізно кожному доводиться з ним стикатися. Для того, щоб не помилитися у виборі, вам потрібно дізнатися, які види пам'ятників на кладовищі бувають, і якому краще віддати перевагу.

Існує безліч варіантів надгробних пам'ятників. Головні параметри, за якими вони розрізняються - матеріал, форма, приналежність до релігії, кількість людей, яким встановлюється пам'ятник.

Надгробні пам'ятники: які вони бувають?

Пам'ятники виготовляють з таких матеріалів як граніт, мармур, бронза, металеві сплави. Найбільш естетичними і довговічними є пам'ятники з натурального каменю. Вони відрізняються тривалим терміном своєї служби, благородством і елегантністю. Виготовлення пам'ятників з граніту відкриває перед майстрами величезний простір для втілення найрізноманітніших рішень. Можна створювати пам'ятники дуже складних форм, пропонуючи клієнтам ексклюзивні варіанти надгробків.

Форма пам'ятника може бути класичною прямокутною - цей варіант найбільш популярний. Прямокутні пам'ятники є більш дешевими, ніж вироби складної форми. Але якщо вам до душі більш оригінальний варіант, і в грошах ви не обмежені, зверніть увагу на пам'ятники у вигляді хреста, кола, складних геометричних переплетень.

За індивідуальними замовленнями можливе виготовлення складних пам'ятників. Вони вирізаються з кам'яних масивів прямокутної форми. На фронтальній поверхні майстрами створюється скульптурна композиція у вигляді барельєфа. Решта поверхонь поліруються. На них наносяться написи і орнамент.

Пам'ятники можуть бути одинарними або подвійними і сімейними. Пам'ятники для двох чоловік по розташуванню бувають горизонтальними і вертикальними. Досить популярний варіант - горизонтальна стела на двох. Вона може мати прямокутну форму або складну з фігурною вирізкою.

Замовити виготовлення надгробних пам'ятників ви можете прямо зараз, звернувшись в компанію «Атрибут». Ми допоможемо вам підібрати найбільш оптимальний варіант пам'ятника, враховуючи такі фактори як матеріал, дизайн, форма. Ми гарантуємо довговічність наших пам'ятників. Вони не змінюють свій зовнішній вигляд протягом багатьох років. Естетичність також на висоті, ми використовуємо ручної художнє оформлення. Працюємо в оперативні терміни і гарантуємо, що результат нашої роботи, а також доступні ціни вас порадують.