Часто можна почути такий вислів: "все краще - дітям". А дійсно, для дітей потрібні особливі товари в різних сферах. Наприклад, в галузі гігієни про них добре дбає "Ньювейс". Продукція має певні особливості, враховуючи вік користувачів.

Перш за все, для забезпечення попиту на будь-який, навіть не тільки дитячий, миючий засіб, необхідно, щоб він не містив якихось сильних алергенів. Дійсно, тільки один випадок навіть слабкої алергії - це вже дуже сильна антиреклама. Вкрай важливо це для засобів гігієни частого використання, наприклад, шампунів. Шампунь Neways містить в своєму складі переважно натуральні компоненти, які не викликають алергічного подразнення шкіри.

До засобів гігієни не повинна входити надмірна кількість ароматизаторів, що дуже дратувало б нюх. Однак доречні ненав'язливі аромати ягід і фруктів. Безумовно, дорослим неприємна сама думка про потрапляння препарату в очі. І дійсно, у багатьох міститься велика концентрація речовин, які дратують кон'юнктиву і призводять до значної сльозотечі. Наскільки ж важливо, щоб їх не було в дитячих шампунях! Адже враження з дитинства про миття голови можуть зберігатися протягом всього життя і тоді людина незлюбить цю необхідну процедуру.

Адаптовані дитячі шампуні часто мають на пляшечці спеціальну позначку "без сліз". Це забезпечує pH цих засобів нейтральним (7), тоді як у дорослих цей показник часто істотно зміщується в кислу
сторону.

Особливістю деяких дітей є себорейні скоринки на голові. Утворюються вони через неправильне функціонування сальних і потових залоз. Хоча це не є хворобою, проте правильно обраний шампунь допоможе зменшити прояви такої дисфункції. Він добре впливає на залози, не пересушує шкіру голови.

Щоб зробити миття голови цікавим проведенням часу для дитини, випускають шампуні в хороших барвистих пляшечках. Примхливого малюка можна заспокоїти, захопивши його увагою малюнками забавних звіряток на пачках засобів гігієни.

Ще одним аспектом є можливість легкого розчісування голови після миття. Це важливо в першу чергу для красунь-дівчаток. Для зменшення плутання волосся після миття доцільно застосовувати кондиціонер для волосся. Після цього розчісування буде не набридливою, болісною процедурою, а стане приємною, корисною частиною повсякденного життя. Шкіра і нігті дітей стають такими ж за складом як у дорослих до 14 років. Тому не варто поспішати купувати чадам "дорослі" мила і шампуні.

"Ньювейс" продукція, представлена на нашому сайті, повністю безпечна для дітей, купити її можна, зателефонувавши нашому менеджеру за вказаними номерами на сайті.