Кожен автомобіль у світі має індивідуальний реєстраційний номер. Щоб його кріпити, потрібні також певні пристосування - в першу чергу рамки. Тому налагодженим є і виробництво рамок.

Цікаво знати, що в Японії виготовляють номерні знаки практично будь-якої форми. Там же введено і своєрідний тип знаків з підсвічуванням символів діодними лампочками. А ось в Україні найбільш поширеними і практичними є номерні пластини у формі прямокутника з обрізаними краями.

Оскільки номерні знаки бувають дуже різні, то і рамка для номера з нержавіючої сталі повинна мати широкий діапазон стандартних розмірів. Тому які бувають номерні знаки і які рамки для них потрібні?

- 1.1. - знаки для легкових і вантажних машин і немаршутних транспортних засобів, фон - білий. Розмір - 520 на 112 мм; 1.2. - для маршутних автобусів, розмір той же, фон - жовтий;

- 2.1. і 2.2. - номерні знаки аналогічного розміру для тимчасового використання з білими символами на червоному тлі;

- 3.1., 3.2., 3.3. - номерні знаки для комерційних і приватних транспортних засобів з малим об'ємом двигуна - до 50 кубічних сантиметрів;

- 4. - номерні знаки для автомобілів дипломатичного призначення розмірами як і в першої та другої категорій;

- для мотоциклів, моторолерів і колясок використовують знаки 220 на 174 мм;

- найбільше затруднення в підборі рамки можуть викликати номери особливої форми для автомобілів американського і японського виробництва з досить варіабельними розмірами від 220 до 400 на 110-320 мм;

- номерні знаки для тракторів і їх причепів ще з 1995 року мають чітко визначені розміри - 288 на 226 мм і видаються Міністерством агрополітики.

Таке величезне різноманіття розмірів номерів викликає виробництво дуже широкого діапазону рамок. Дійсно, рамка є необхідним елементом, без якого неможливо закріпити той же номер, адже кріплення виготовляються не на сам номер, а під рамку для нього. Рамка повинна бути належної якості для довгого терміну служби, щоб власник авто не мав зайвого клопоту через те, що знак, наприклад, хитається. Нержавіюча сталь - хороший, легкий і міцний матеріал для цього.

Підсумовуючи вищесказане, для законного, правильного використання автомобіля, безсумнівно, потрібна рамка для номера. Купити її можна в дуже зручний для сучасної людини спосіб - через інтернет. Це легко зробити, вибравши потрібні габарити рамки під конкретний транспортний засіб на сайті компанії "Смілга".