Якщо ви вирішили зайнятися бізнесом з виробництва або продажу продуктів харчування, медикаментозних засобів чи квітів, ви обов'язково зіткнетеся з проблемою доставки товару. Адже більшість продуктів не можна перевозити звичайним вантажним автомобілем через його нездатність контролювати мікроклімат і температурний режим у кузові. Саме для транспортування товару, який може швидко зіпсуватися, існують компанії, які організовують рефрижераторні перевезення вантажів. І компанія «Воля Логістик» одна з них.

Що таке рефрижератор? Це певна установка для регулювання мікроклімату і вологості повітря, вона монтується в ізотермічному вагоні і допомагає встановлювати потрібну температуру. Якими б не були погодні умови зовні, всередині машини вони не змінюються. Рефрижератори класифікують залежно від характеру приводу, габаритів, ступеня охолодження і вантажопідйомності.

Одними з найпоширеніших є рефрижератори-контейнери. Ними користуються при перевезенні зелені, овочів, м'яса, риби та інших продуктів харчування, які можна транспортувати в охолодженому або замороженому вигляді. Саме такі типи машин максимально захищають товар. Якщо ж ви маєте справу з медичними препаратами або квітами, можна скористатися оснащеними холодильними установками фургонами. Вони теж забезпечать всі необхідні умови при перевезенні.

Лідерами на транспортувальному ринку прийнято вважати рефрижераторні напівпричепи. «Секрет успіху» цієї моделі полягає в тому, що її вага набагато менша, ніж маса інших подібних автомобілів. Це дозволяє перевозити важчі вантажі, отже, дає можливість помітно економити.

Що стосується організаційних питань, тут теж існує достатньо тонкощів, про які варто знати. Разом з накладною водієві повинен видатися документ, який підтверджує якість перевезеного товару, його терміни придатності, дату і час охолодження або заморожування (якщо продукт піддавався такій обробці), упаковки та інші характеристики залежно від виду продукту. Якщо товар може зберігатися менше 30 днів, водієві видають посвідчення про якість, якщо більше, то видають сертифікат про якість. При перевезенні рослинної продукції обов'язково повинен бути карантинний сертифікат, який потрібно отримати від спеціальної комісії. І, звичайно ж, варто згадати про аркуші контрольних перевірок температури вантажу і повітря в кузові рефрижератора. Його зобов'язаний видати водієві господар транспортного засобу.

Доставка під температурним режимом гарантує збереження товарного вигляду і якості продукції, яку вам потрібно перевезти. Компанія «Воля Логістик» уважно стежить за виконанням всіх норм і стандартів при транспортуванні тих чи тих вантажів і піклується про своїх клієнтів. Ми працюємо по всій території України, якщо ви потребуєте наших послуг, ми завжди будемо раді співпраці з вами. Усі деталі можна дізнатися на нашому офіційному сайті або звернувшись за вказаними контактними номерами.