Кухня, мабуть, найкраще місце в будинку, адже переважно там точно апетитно пахне і в холодильнику є щось смачненьке. Але не варто забувати про те, що затишок вашої кухні залежить не тільки від їжі. Дружні посиденьки і урочисті сімейні обіди, романтичні вечері і місце, де завдяки каві прокидається не лише тіло, а й мозок - всі ці моменти краще проводити в красі! Правильно обрана плитка на кухню надасть іншої атмосфери всьому вашому дому і буде надихати вас на нові кулінарні шедеври. Тому ми пропонуємо вам основні правила, які допоможуть вибрати цей елемент декору так, щоб на кухню хотілося повертатися знову і знову!

Правило 1: гармонія кольорів - запорука краси
Найкраще вибирати плитку вже після того, як ви остаточно визначилися з дизайном приміщення. Визначтеся, що саме ви хочете створити - контраст між стільницею і фартухом або ж повне злиття кольорів. Якщо у вас перед очима буде чітка картинка бажаного, гармонійний дизайн забезпечений!

Правило 2: чіткість, точність і ... політ фантазії!
Не бійтеся експериментів! Хочете, щоб кахельна плитка створювала мозаїку - будь ласка. Бажаєте викласти плиткою своє ім'я - зробіть це. Дайте волю своїй фантазії. І коли вона зробить свою справу, беріться за наведення порядків у своїх ідеях. Обов'язково намалюйте схему, яку ви зможете використовувати при виборі малюнка, кольору і фактури. Повірте, після перенесення всіх ідей на папір вдосконалити їх набагато простіше.

Правило 3: перестраховка
Ви вже розрахували точну кількість плитки і маєте намір йти в магазин? Ви, безумовно, молодець. Але ми рекомендуємо вам взяти трохи більше плитки, ніж потрібно. Непередбачені ситуації ніхто не скасовував, тому розумна перестраховка не буде зайвою. Уявіть, наскільки комічно буде виглядати ваша кухня, якщо потрібної плитки не вистачить і доведеться купувати іншу модель. Фу! Фу! Фу!

Правило 4: довіряй, але перевіряй
При отриманні плитки обов'язково перевірте, щоб ніде не було тріщин і подряпин. Тільки після ретельного огляду товару можна підписувати документи про доставку.

Правило 5: лінійка замість чарівної палички
Перед походом в магазин озбройтеся лінійкою. Вона дійсно може замінити чарівну паличку, якої вам буде так не вистачати в разі, якщо куплена плитка не підійде за розміром. Звертайте увагу не тільки на візуальну складову, а й на параметри.

Правило 6: передбачливість на першому місці
Кухня і приготування їжі - неподільні поняття. Готування і забруднення - теж. Радимо вам вибрати плитку, яка стійко переноситиме вплив хімікатів. Так як кухонний фартух є зоною підвищеного забруднення, його плитка буде ну дуже близько «знайома» з різними миючими засобами. Тож нехай це «знайомство» буде продуктивним, а не навпаки.

Правило 7: і красиво, і зручно
Скажіть «Ні!» плитці з пористою поверхнею. Особливо, якщо це плитка для підлоги. Ви не будете встигати мити її. А якщо і будете, це все одно не принесе бажаного результату, адже вимити бруд з такої поверхні (особливо присохлий) практично нереально. Тож не мучте себе і купіть гладку плитку.

Правило 8: хороший постачальник - хороший ремонт
Компанія «Клінкер» надасть вам величезний асортимент плитки для вашої кухні і не тільки. У наших товарах поєднується якість, краса і економія. Вибравши нас, ви обов'язково отримаєте той результат після ремонту, про який мрієте!

Усі деталі співпраці на нашому сайті.