Фасад будинку - обличчя його господаря. Про це варто пам'ятати при виборі дизайну свого двору. Тротуарна плитка є як елементом декору, так і річчю мало не першої необхідності. Вона використовується для оформлення фасадів будинків, певних ділянок проїжджої частини і так далі. Існують різні види тротуарної плитки, в яких варто розібратися перед тим, як зробити свій вибір.

Залежно від технологій, які використовуються при виготовленні плитки, розрізняють наступні її типи:
- вібролита;
- вібропресована;
- гранітна.

Вібролита плитка відрізняється своїм зовнішнім виглядом. Для укладання її пластичний склад поміщають у віброформи. Вона імітує цегляне або дерев'яне покриття, що застосовується найчастіше на приватних територіях. Відмінно виглядає на доріжках біля садових ділянок, заміських будинків і котеджів.

Для громадських місць вибирають вібропресовану плитку. Як її виготовляють: бетон заливають в спеціальну форму, де вібрація і тиск створюють вібропрес, який забезпечує чіткі форми плитки і шорсткість її поверхні.

Найміцнішою плиткою вважається гранітна, так як вона виготовляється з міцного природного каменю. Вона легко переносить і холод, і спеку, тому прослужить вам довгі роки (а конкретніше більше 25 років). До речі, з доглядом за нею теж не виникне жодних проблем, тому що гранітна плитка не вимагає додаткових коштів для захисту від пошкоджень різного типу.

Сьогодні тротуарна плитка досить якісна. Переважно вона складається з натуральних компонентів, тому вважається екологічно чистою. Також вона стійко переносить будь-які перепади температури та сонячні промені, чого не скажеш про асфальтні поверхні. А гранітна плитка ще й відрізняється тим, що запобігає підйому грунтових вод, зберігає свій колір і її завжди можна перекласти заново.

При виборі такого товару не забудьте уточнити у продавця-консультанта, яку вагу здатна витримувати плитка і чи не зашкодить їй, наприклад, вага вашого автомобіля. Що стосується відходу зайвої води після дощів, тут теж немає особливих складнощів. Ви можете встановити водостічні решітки, відкриті линівки або зливоприймачі. І, звичайно ж, перед покупкою обов'язково порахуйте, скільки саме матеріалу вам буде потрібно. Якщо можна, то зробіть невеличке креслення території, яку плануєте обкласти плиткою, воно стане в нагоді під час самого укладання.

Якщо вам потрібна вулична плитка, звертайтеся в інтернет-магазин «VIP Клінкер». Тут ви знайдете такі товари, як плитка для вулиці й приміщень, декоративний камінь, бруківка і багато іншого. З усім нашим асортиментом ви можете ознайомитися на сайті компанії. Із 2001 року ми дбаємо про комфорт наших клієнтів і завжди надаємо найвищу якість товару, оптимальні ціни і відмінний сервіс. Умови оплати та доставки за погодженням.

Отримати докладні характеристики і оформити замовлення можна на сайті або зв'язавшись з нашими менеджерами-консультантами за вказаними номерами.