Пакувальний скотч - один з найбільш вживаних засобів для упаковки товарів, адже він є недорогим і міцним засобом для упаковки різного роду продукції.

Скотч пакувальний являє собою клейку стрічку, виготовлену з поліпропілену. Клей може бути акриловим або каучуковим. В основу акрилового клею входить вода, а каучуковий може бути натуральним або синтетичним. Міцнішим буде каучуковий клей, адже він не втрачає своїх властивостей навіть при високій вологості або високій температурі. Пакувальний скотч не втрачає своїх властивостей і не деформується при розтягуванні або стисканні, протистоїть проникненню води або повітря під клейку стрічку. Також абсолютно не піддається впливам будь-яких зовнішніх або погодних факторів, зберігаючи свої міцні властивості.

Дуже важливо те, що такий скотч нешкідливий і не токсичний, тому він не буде виділяти будь-яких небезпечних речовин при впливі з сонцем. Також він широко використовується в різних сферах: як промислових, так і виробничих, при впливі агресивного середовища не втратить своїх властивостей. Різні види скотчу застосовуються в різних галузях. Тут все залежить від того, яка клейка основа використовується на клейкій стрічці скотча. Якщо це клейка стрічка на акриловій основі, то вона буде використовуватися для упаковки всіх видів продукції, але тільки в тих приміщеннях, де немає різких температурних перепадів. Недорогий вид пакувального скотча, який з часом не втрачає своїх властивостей і зберігає первинний вигляд. Каучуковий скотч навпаки, з легкістю можна застосовувати в приміщеннях з перепадами і там, де температура приміщення досить холодна. Із точки зору фіксації такий скотч є надійнішим, ніж акриловий, забезпечуючи міцність упаковки на довгий період часу. Каучукову стрічку зазвичай виробляють у вигляді великого рулону. Як акриловий, так і каучуковий скотч знайти зовсім не складно, так як це досить поширений засіб для упаковки.

Купити пакувальний скотч ви можете у ТОВ «Пактрейд». Різні види скотча для упаковки будь-якої продукції можна знайти і замовити в каталозі компанії.

Якщо вам потрібен пакувальний скотч, відвідайте сайт компанії і замовте необхідний товар.