Сільськогосподарська агрострейч-плівка в останнє десятиліття почала надзвичайно активно використовуватися в сільському господарстві. З її допомогою виготовляються високоякісні рулони силосу. Якщо порівнювати з іншими методами зберігання, то якість заготовленого в тюках корму є значно вищою, ніж силосу, що був заготований іншим способом.

Якість плівки має прямий вплив на якість заготовленого корму. Адже саме від неї залежить, чи буде захищений корм від ультрафіолетового випромінювання, чи достатній буде рівень герметизації та якість клейкості. Agriflex підходить для використання на будь-яких рулонних обмотувачах.

Агрострейч-плівка за своїми характеристиками дуже схожа на звичайну стрейч-плівку. Вона представляє собою багатошарову плівку з можливістю розтягнення 200-300%. Якщо порівнювати зі звичайними поліетиленовими плівками, то можна з впевненістю говорити, що плівка має підвищену стійкість на прокол, а також характеризується здатністю прилипати до самої себе, не прилипаючи при цьому до упакованого вантажу.

Можна назвати такі ключові особливості агрострейч-плівки:

  • Рівень розтягнення до 75%.
  • Високий рівень липкості.
  • Відмінна стійкість на прокол.
  • Стійкість до УФ-випромінювання (як зазначає виробник, запакований тюк може зберігатися не менше року під відкритим небом).

Заготівля кормів з використанням агрострейч-плівки стає все більш популярною. Щоправда, застосовується вона переважно великими компаніями, які можуть собі дозволити купівлю необхідного обладнання. Щодо невеликих господарств, то останнім часом для заготівлі кормів таким способом вони почали використовувати орендоване обладнання або купувати одну машину на декілька підприємств.