Харчування - це невід'ємна частина життєдіяльності людини. Від нього залежить її працездатність. Але потрібно враховувати не тільки раціон, але і час прийому їжі. Особливо важливо вчасно харчуватися серед робочого або навчального процесу в обідній час. Не завжди є можливість відвідувати заклади громадського харчування, а голодувати теж не вихід. Тому необхідно подбати про підготовку їжі, яку потрібно взяти собою з дому. Саме для цього і існує ланч-бокс. Як правильно вибрати його, спробуємо розібратися.

Ланч-бокси - це контейнери для їжі, які герметично закриваються. Щоб не потрапити в халепу з вибором, необхідно враховувати кілька правил:

1. Потрібно відразу визначитися, якому виду їжі ви будете віддавати перевагу. Якщо це перші страви, доречніше буде брати супові термоси. У разі вибору других страв - контейнери. Якщо хочете взяти простішу їжу, типу бутербродів, печива, цілих фруктів, краще брати сумки з ізотермічним покриттям.
2. Потрібно враховувати розмір. Це залежить від того, скільки вам треба їжі, щоб насититися. Компактні ланч-бокси підійдуть для невеликого перекусу. Хоча зараз виробники намагаються зробити максимально компактні, але і в той же час місткі контейнери.
3. Варто визначитися, який вид ланч-боксу вам потрібен: з поділами на секції або загальний. Якщо ви вирішили брати секційний, тоді враховуйте, що вони бувають одно-, дво- і триярусні. У разі переваги компактності, об'ємності, краще брати одноярусний порційний ланч-бокс. Звичайно, ідеально, якщо страви не перемішуються і зберігають свій аромат окремо, але тут вже вибір за вами.
4. Необхідно перевірити герметичність, щоб нічого не витікало.
5. Важливо звернути увагу на склад. Якісні та безпечні ланч-бокси повинні бути виготовлені з харчового пластику, в складі якого немає шкідливих хімічних речовин.
6. Зверніть увагу на можливість розігріву їжі в мікрохвильовій печі, якщо така є в офісі. У разі, якщо не можна, необхідно приглянутися на ланч-бокси в термосумках.
7. Простота і легкість у догляді. Особливо важливо, якщо у вас є посудомийна машина. Варто уточнити, чи можна його мити в ній.

Інтернет-магазин «KinderMir» пропонує купити ланч-бокс для вашої дитини в школу. У нас ви можете знайти невеликі контейнери, які є безпечними, компактними і з яскравим зовнішнім виглядом. Також у нас можна замовити зручні пляшки для води і термоси. Подбайте про те, щоб ваша дитина не була голодною в школі. Компактний ланч-бокс - це те, що потрібно.