Настільні ігри є особливим видом проведення часу дозвілля. Адже вони збирають за столом всю сім'ю, що робить її більш дружньою і міцною. Цей вид дозвілля має велику історію. Зараз із розвитком сучасних технологій з'явилося безліч різноманітних видів настільних ігор, які доступні для різних вікових категорій. Але ми хотіли б зупинитися на класичних прикладах, які, напевно, ніколи не втратять своєї неповторності. Які ж кращі настільні ігри для дітей?

- Лото - одна з найпопулярніших дитячих ігор. З її допомогою дитина вчиться бути уважною, вміти порівнювати, швидко реагувати і розвивати логічне мислення. У сучасному виконанні лото являє яскраво-барвисті картки з фішками на різну тематику. Із таким набором ваша дитина буде сидіти не один вечір.
- Scrabble ("Шибениця") - гра, яка допоможе швидше навчитися рідній мові і правопису. Scrabble є сучасним варіантом колишньої гри "Шибениця". Дитина зможе поповнити свій словниковий запас, закріпивши нові знання.
- Монополія - легендарна настільна гра для старших дітей. За допомогою цієї гри діти можуть відчути себе справжніми бізнесменами, адже суть її зводиться до накопичення вже існуючого стартового капіталу. Гра допомагає розвивати такі якості як стратегічне мислення, вміння розпоряджатися своїми ресурсами та інші.
- Пазли - являє собою розібрану на елементи картинку, яку потрібно зібрати. З її допомогою в дитини розвиваються такі якості, як дрібна моторика, уважність, спостережливість та інші. Навіть дорослі не проти зайнятися складанням дрібних шматочків. Сьогодні виробники готові запропонувати навіть 3D-пазли.
- Ігри з застосуванням кубиків і карток є не просто іграми, а справжніми посібниками для розвитку дитини, адже саме в них вона здатна навчитися новим словам і відкрити для себе предмети.
- Морський бій - легендарна гра, яка існує не одне покоління. Зараз її оформили у більш сучасний формат. Кораблі, міни, велике ігрове поле - все це входить у комплект.
- Улюблені багатьма ігри "Мафія", "Крокодил" тепер грати ще цікавіше, адже тепер всі необхідні завдання та правила прописані на картках.

Якщо ви хочете купити ігри настільні, пропонуємо звернутися в компанію "KinderMir". У нас ви можете знайти широкий асортимент ігор для всієї сім'ї. Це як класичні, так і сучасні види, які захоплять вас на цілий вечір. Заряд позитивних емоцій гарантований.