Перехід дитини з дитячого саду в школу - урочиста подія. Однак найчастіше це стрес як для дитини, яка потрапляє в нове середовище, де вже треба вести себе по-іншому, так і для батьків, яким потрібно подбати про комплектацію необхідними речами. Шкільна форма, спортивний костюм, канцелярське приладдя та багато іншого. Важливо нічого не забути і не взяти зайвого, адже і фінансова частина питання теж не завжди позитивний момент. Так що ж потрібно першокласнику в школу, опишемо нижче.

- Шкільна форма - треба заздалегідь дізнатися, якого кольору вона повинна бути. Хлопцям потрібно мати штани, піджак і кілька сорочок. Дівчаткам - спідницю або сарафан, піджак, блузку.
- Взуття - зазвичай це туфлі або черевики. Сандалі, які носилися в дитячому саду, вже не підійдуть.
- Спортивна форма - уроки фізкультури вимагають мати відповідний одяг, в який треба переодягатися в спеціальних роздягальнях. У комплект входять штани, спортивна курточка і футболка. Із взуття можна взяти кросівки або кеди.
- Портфель - один з важливих елементів. Зазвичай рекомендують вибирати з ортопедичною спинкою. Але тоді він буде трохи важчим. Можна взяти без спинки, вам його легше буде нести в руках, супроводжуючи дитину на навчання і зі школи.
- Мішок для змінного взуття.
- Обкладинки для зошитів, підручників та щоденника - краще брати із запасом, так як вони часто рвуться. Особливу увагу необхідно приділити підручниками. Вони бувають різного розміру, тому варто підібрати необхідні за розміром обкладинки.
- Пенал - кращим варіантом буде покупка м'якого на блискавці. Він не буде грюкати в портфелі і на уроках, на відміну від пластикового або металевого.
- Прості олівці з гумкою на кінці - краще взяти кілька на випадок втрати, а також набір кольорових (12 штук).
Сині ручки - також рекомендується брати кілька для запасу. Зазвичай чорні не дозволені першокласникам.
- 20-сантиметрова лінійка.
- Точилка для олівців.
- Гумка.
- Зошити на 12 аркушів в клітинку та косу лінійку - краще брати по 20 штук;
- Альбоми для малювання - близько 5 штук. Можна взяти на 12 аркушів для школи і на 30 аркушів для малювання вдома.
- Пластилін - варто брати мінімум 6 кольорів.
- Акварельні фарби - не менше 12 кольорів.
- Пензлі різної товщини - 6 штук.
- Стаканчик для води.
- Клей ПВА і клей-олівець.
- Закруглені ножиці.
- Картон і кольоровий папір різної товщини.
- Щоденник.

Щоб не витрачати багато часу і грошей на покупку, пропонуємо звернутися в інтернет-магазин «KinderMir». У нас ви можете купити канцелярські товари та інші необхідні речі для першокласника. Широкий асортимент, гарантія якості, оперативна доставка по всій Україні.