Якщо ви хоч раз були в друкарні і бачили, як з чистого аркуша паперу виходить якийсь продукт, погодьтеся, це не може не дивувати. У рекламному агентстві "Євгенія плюс" (Кропивницький) є кілька друкарень. В одній можна замовити друк листівок, буклетів, флаєрів. А є і "серйозні" апарати, які видають великі тиражі рекламних газет, брошур, які ми потім бачимо в своїх поштових скриньках.

Поліграфічна реклама, її класифікація

Розрізняють три основні види:
- іміджева реклама (тут головний елемент - креативна, стильна картинка, яка привертає увагу, створює імідж, образ марки або продукту) - частіше використовується для зовнішньої реклами;
- торгова реклама (основна мета - продаж конкретних продуктів, містить більше тексту, конкретної специфічної інформації: ціни, знижки);
- POS (реклама в місцях продажів) - впливає на те, щоб покупець зробив вибір на користь тієї або тієї марки.

Працюючи в сегменті рекламної поліграфії, рекламне агентство допомагає здебільшого середньому і малому бізнесу не тільки в м. Кропивницький, але і у всіх прилеглих регіонах Кіровоградської області. Великою популярністю користуються такі послуги, як друк прапорів, друк плакатів, каталогів, буклетів, рекламних флаєрів для певних акцій і спецпропозицій. Тут виготовляється такий продукт, який допомагає продавати товари або послуги. Як і будь-який рекламний вплив на ринок, ваш каталог обов'язково дасть результат, оскільки наявність цього інструменту тісно пов'язана з системою продажів.

Дизайнери РА "Євгенія плюс" допоможуть знайти правильне технологічне рішення (те, що ви бачите на моніторі і те, що потім вийде на друкованому аркуші, - це не завжди один і той же колір). Саме тому потрібно знати багато нюансів технології, щоб правильно зробити корекцію і кольороподіл. Також наші фахівці будуть вам корисні і з маркетингової точки зору. Союз з ваших знань вашої цільової аудиторії і набору прийомів, якими володіють фахівці рекламного агентства (створення потрібного фону, гра зі шрифтами, застосування графіки і багато іншого), дасть в результаті достатньо кваліфікований рекламний продукт, який буде працювати на вас і приносити доходи. Головне завдання в створенні торгової реклами полягає в тому, що глядач повинен в першу чергу побачити ту конкретну інформацію, яка підштовхне його до покупки.

У роботі друкарні важливі не тільки обсяги, а й швидкість друку. Дуже багатьом потрібен певний продукт просто зараз, як, наприклад, виготовлення візиток, забрати які ви зможете в РА "Євгенія плюс" вже через півгодини після оформлення замовлення (сюди входить і час на розробку дизайну, і друк). Якщо ж необхідний серйозний багатосторінковий каталог, то робиться це вже на великих офсетних машинах, що, природно, займе більше часу, але це буде якісно і досить доступно.

Рекламне агентство "Євгенія плюс" запрошує вас до співпраці. Будемо раді бути корисними вам і вашому бізнесу.