Помешкання господаря зазвичай починають оцінювати зі стану дверей. Будь-хто, проходячи під'їздом багатоповерхівки, може порівнювати, які вхідні двері кращі. Вони можуть бути металевими, дерев'яними, металопластиковими. Звернемо увагу на вхідні металеві двері.

Звісно, немає жодної моделі, про яку можна однозначно сказати: "Це - найкращі двері". Кожні мають свій набір плюсів та мінусів. Проте є перевірені компанії, які випускають надійні двері з хорошими характеристиками. Однією з таких є "Броньовик", яка працює у Західному регіоні.

Ми пропонуємо 3 основні серії з великою множиною моделей у кожній: "Економ", "Стандарт" і "Преміум". Загалом, головні характеристики цих серій не є критично відмінними, тому не можна однозначно стверджувати, що комусь підійдуть двері лише однієї конкретної серії.

Усі двері "Броньовик" мають декоративну ламіновану МДФ-накладку, проте вона дещо тонша у серії "Економ". Міцність зовнішнього покриття зумовлюється холоднокатанним металевим профілем та Z-листом. Від сторонніх надокучливих шумів добре захищає покращена звукоізоляція, яка забезпечується мінватою відомих виробників: Ursa, Isover, Rockwool. Вічко, не дивлячись на складність та розташування елементів декору, розміщують на зручній висоті, яка дозволяє добре бачити гостей. У комплект дверей також входять особливо міцні замки - FUARO, Palladium, KALE. Присутня і фурнітура від відомих українських та світових брендів. Кулькові петлі кріплення гарантують плавність ходу та відсутність скрипіння навіть при багаторічному використанні, зменшується тертя. Варто зазначити, що на відміну від серій "Економ" та "Стандарт" з 2 зовнішніми петлями, серія "Преміум" має 3 внутрішні. Для убезпечення від зняття дверей при знятих петлях вмонтовується система "Антизріз" - штирі, які заходять в отвори дверної коробки. Внутрішні МДФ-накладки кріпляться засувним способом. Дверні ручки на розетках є зручними та приємними в користуванні і з часом не розхитуються і не заїдають. Усі такі компоненти спрямовані на забезпечення неперевершеної довговічності.

Для гарного, оригінального вигляду двері мають 7-сантиметрову лиштву. Надійність нашої продукції визначається, крім "Антизрізу", ще й дверним полотном, що становить не менше ніж 67 см. До дверей серії "Преміум" надається поріг з нержавіючої сталі та утеплення рами за рахунок тієї ж мінеральної вати. Хоча моделей є дуже багато, до кожної можна підібрати і вигадливий колір.

Таким чином, з огляду на вищеперераховане, "Броньовик" на порталі "Укрбізнес" пропонує бездоганні, якісні та надійні металеві двері, ціна на які дозволить практично кожній родині отримати вхідні двері своєї мрії.