Деревина є популярним видом сировини для виготовлення різного виду продукції. Усілякі меблі, паркет, двері і багато іншого, без чого складно уявити наше життя. Тому деревообробка залишається однією з основних галузей особливо в нашій країні, де ліс займає значну площу. Відповідно, для отримання необхідних матеріалів необхідно використовувати деревообробні верстати, які можуть бути різного призначення. Про це і піде мова нижче.

Одним з провідних видів є фрезерні верстати, які обробляють площинні та рельєфні профілі. Також цей вид здатний виготовляти дерев'яні деталі по фасону. З їхньою допомогою можна вирізати різну поверхню, робити пази, фальци, гребені, а також проводити поперечне стругання.

Верстати для фрезерування також підрозділяються на деякі підвиди:
- прості - можуть бути з одним або двома обертовими валами;
- копіювальні - здатні виготовляти дрібні деталі точно за шаблоном;
- карусельні - на них проводиться плоске і фігурне фрезерування.

Крім цих видів існують настільні, а також міні-верстати, які можуть бути вертикальними, горизонтальними, поздовжніми, а також вузькоспеціалізованими. Останній вид призначений для виготовлення деталей серійним способом.

Токарні верстати оснащені копіювальним пристроєм, за допомогою якого забезпечується можливість виробляти потрібну кількість однакових за розмірами деталей. З його допомогою виріб може набути різну форму, наприклад, конічну або циліндричну. Такий вид обладнання є обов'язковим в художніх майстернях.

Токарні верстати також бувають різних видів:
- центровий - призначений для виробництва конкретного екземпляра в потрібній кількості. Подача ріжучого інструменту відбувається ручним або механізованим способами;
- лоботокарний - використовується для виробництва виробів модельного типу;
- круглопалочний - цей вид верстатів призначений для створення виробів циліндричної форми, діаметр яких плавно змінюється по всій довжині.

Круглопилкові верстати використовуються для розпилювання заготовок з дерева в поздовжньому, поперечному або діагональному напрямку. Вони можуть бути ручними і автоматичними. За кількістю пил на одному валу розрізняють одно- і багатопильні. Також можуть бути відмінності за функціональними показниками: потужності, діаметра пилки, висоти пропила, розміру столу, продуктивності.

Рейсмусові верстати призначені для плоского стругання дощок за заданою товщиною. Розрізняють одно-, двосторонні, а також спеціальні багатоножові. Перші найбільш поширені через простоту конструкції.

Якщо ви хочете купити деревообробний верстат, пропонуємо звернутися в ПП «Кіптик». У нас ви можете знайти різні види верстатів для роботи з деревом. Всього понад 60 найменувань. Також можливе подальше постачання фрезами, пилами, ножами і іншими комплектуючими і запчастинами. Гарантуємо високу якість обладнання.