Лабораторія - місце, де відбуваються усілякого роду дослідження, щоб в кінцевому підсумку отримати певні результати для вирішення тієї чи тієї наукової проблеми. Для цього необхідно мати відповідний комплект обладнання. Столи, шафи, посуд, термостати сухоповітряні, дистилятори і багато іншого - все це є різного роду лабораторне обладнання. Воно поділяється відповідно до функціонального призначення на різні типи. Яке існує обладнання для лабораторій, про це мова піде нижче.

Необхідно зазначити, що в кожної лабораторії є свій комплект, це залежить від виду діяльності. Розрізняють такі категорії:
1. Загальнолабораторне - є найбільш поширеним видом у всіх дослідних центрах. Так само як лабораторні меблі: зокрема шафи, столи. Також до цього виду зараховують термостати, центрифуги і лабораторний посуд.
2. Вимірювальне - основне призначення цього типу обладнання полягає в отриманні цифрових показників. Сюди відносяться різного роду датчики, термометри, лічильники, pH-метри та інший вимірювальний інструмент. Також в цю категорію відносять вузькоспеціалізовані прилади.
3. Аналітичне - з його допомогою отримують певні показники якості і кількості деякої речовини або процесу. Існують прилади для проведення хімічного, фізичного, біологічного та хіміко-фізичного аналізу.
4. Спеціалізоване - є особливим видом, оскільки його виробляють для конкретного завдання. Усе залежить від спеціалізації роботи лабораторії. Приклади такого обладнання: аналізатори стану грунту, прилади для проведення дослідження якості продуктів.
5. Випробувальне - як і попередній тип робиться для вирішення конкретної проблеми. Сюди відносяться різного роду стенди, випробувальні установки універсального типу та інші.

Необхідно поговорити також про особливий вид лабораторій, які характеризуються мобільністю. Для таких цілей використовуються пересувні лабораторії. Вони можуть бути створені на базі автомобілів або, наприклад, морських суден. Пересувні лабораторії є досить зручними, оскільки з їхньою допомогою можна проводити необхідні дослідження на місці. Цим забезпечується їхня ефективність і оперативність. Зазвичай вони мають вузьку спеціалізацію, зокрема фізико-хімічні і електротехнічні. Пересувні лабораторії характеризуються наявністю необхідного компактного обладнання.

Продаж лабораторного обладнання - один із напрямів діяльності компанії «Система Оптимум». Гарантуємо постійну наявність товару на складі, високу якість продукції та низькі ціни. Оперативно доставляємо замовлення в будь-яку точку України.