Ми живемо на блакитній планеті, яку прозвали так через величезну кількость океанів, морів і річок. Самі ми теж на 70% складаємося з води, тому зв'язок з нею у нас сильніший, ніж ми можемо собі уявити. Із потраплянням в організм забрудненої води, реакція тіла на шкідливі мікроелементи не примушує себе чекати, і з часом ми почуваємось усе гірше і гірше. Лікування водою є одним з найбільш логічних для людини процесів, а полягає воно всього лише в вживанні очищеної рідини. Але для початку варто розібратися в тому, якиу саме шкоду може принести брудна вода.

У першу чергу вода може як уповільнити старіння організму, так і прискорити його. Під час зовнішнього застосування води (наприклад, прийняття душу) наша шкіра виступає в ролі фільтра, який бере на себе всі удари різних токсичних речовин, не пропускаючи в організм шкідливі речовини. Але чим більше таких "атак", тим швидше шкіра зношується і старіє. Спочатку з'являється сухість, потім лущення і нарешті зневоднення організму (не тільки шкірних покривів). Усе це призводить до передчасної появи зморшок, пігментних плям і навіть больових відчуттів. Тому фахівці настійно рекомендують встановлювати фільтри для душа, які можуть надати реальну допомогу нашій шкірі.

Але люди реагують на брудну воду не тільки зовні. Процеси, які відбуваються всередині нашого організму, набагато складніші, заплутаніші і серйозніші. Мікроелементи і бактерії, що потрапляють в тіло людини з водою, здатні призвести до порушень репродуктивної функції, пошкодження органів дихальної, травної системи і загального зниження імунітету.

Вживаючи воду з-під крана, ви піддаєте себе небезпеці. Пройшовши кілометри десятирічного (в кращих випадках) бруду водопровідних труб перед тим, як потрапити в вашу склянку, вода не може залишитися чистою і ви повинні розуміти це. У ній міститься велика кількість хлору, заліза і марганцю. Коли подача води зупиняється, в згинах трубопроводів утворюються своєрідні застої, де досить швидко розмножуються бактерії. Що стосується бутильованої води, тут теж не все так просто. Справа в тому, що не всі виробники дотримуються необхідних санітарно-гігієнічних норм, а перевірити це практично нереально. Колодязну воду теж не можна назвати абсолютно корисною. Вона вміщує в собі розчинені домішки, хімічні сполуки і шкідливі опади, потрапляння в організм яких може привести до фатальних наслідків.

Якщо ви хочете подбати про своє здоров'я, користуйтеся виключно очищеною водою. Вона буде підтримувати природний баланс корисних мікроелементів в організмі, зміцнювати імунну систему і покращувати ваше здоров'я. Купити апарат для живої та мертвої води і ознайомитися з асортиментом товарів для очищення води можна на нашому сайті. Компанія "Ековод" займається високоякісним обладнанням, яке точно стане в нагоді тим, хто хоче бути здоровим.

Дізнатися всі деталі і зробити покупку можна, звернувшись до наших консультантів за вказаними номерами.