Лабораторія - місце, в якому проводяться різні дослідження. Основною метою є отримання необхідних результатів. Для цього існує різне лабораторне обладнання. Наприклад, мікроскопи, які повинні володіти показниками максимальної точності. Тому необхідно приділити значну увагу, коли вибираєте обладнання для лабораторій. Крім необхідних функціональних параметрів має бути відповідність необхідним стандартам. Саме таке лабораторне обладнання пропонує компанія «Система Оптимум».

У нас ви можете знайти різне обладнання для лабораторій, зокрема автоклави, парові стерилізатори, аналізатори якості молока, анемометри, лабораторні лазні, барометри, ваги, вимірювачі вологи, відсмоктувачі, газоаналізатори, дистилятори, дозатори, електроплитки, іономіри, киснеміри, колбонагрівачі, люксметри, манометри, нітратоміри, пірометри, пробовідбірники, РН-метри, рефрактометри, лабораторні сита, таймери, тахометри, термостати, фотометри, центрифуги, шейкери, шумоміри, щупи та інше.

Особливу увагу приділимо новим моделям стерилізаторів, які ми пропонуємо. Це сучасне обладнання призначене для знищення різного роду бактерій, вірусів і мікроорганізмів. Цей результат досягається за допомогою необхідної заданої температури протягом деякого часу. Наші сухоповітряні стерилізатори мають ряд переваг:

- сучасна високорівнева автоматика;
- забезпечення рівномірного нагріву;
- надійна термоізоляція;
- камера для стерилізації та завантажувальний відсік виготовлені з нержавіючої сталі;
- сучасна інформаційна панель, яка відображає показники часу стерилізації, температурного режиму, а також основні етапи циклу;
- оснащення системою блокування і аварійного відключення, які спрацьовують у разі перегріву;
- наявність знімного блоку управління, який легко монтується і демонтується.

У нас ви можете вибрати стерилізатори з об'ємом робочої камери 20, 40 і 80 л. Заявлений термін роботи становить не менше 7 років. Усе обладнання має сертифікат якості. Стерилізатори серії ДП завжди знаходяться у нас на складі. До того ж, у нас є власний автопарк. Тому ми можемо гарантувати оперативне виконання замовлення по всій території України. У разі оптової купівлі надаємо персональні знижки.

Вибирайте краще і сучасне обладнання для лабораторій в компанії «Система Оптимум». Гарантуємо низькі ціни і високий сервіс обслуговування. Завжди раді плідній співпраці!