Основною діяльністю рекламного агентства повного циклу "Перспектива" є розробка дизайну і конструкції всіх видів зовнішньої реклами. Одним з найбільш ефективних способів зовнішньої реклами є штендери. Вони тільки набирають свою популярність, яка пояснюється тим, що штендери практичні у використанні, мобільні, лаконічні і розташовуються поблизу від об'єкта рекламодавця.

Існують штендери з однією або з двома рекламними поверхнями у формі арки або прямокутника. Але є й інші, більш цікаві та креативні штендери у вигляді людини, будиночка, рослини, тварини та інше.

Складається така конструкція стандартно з металевого каркаса, рекламної основи і зображення. Склад зображення і основи може бути різним і змінюватися від побажання і вимоги замовника. Переважно це може бути пластик ПВХ, акрил, дерево, блюбек, оракал.

Штендер повинен привертати увагу перехожих і давати їм максимально інформації для потенційних клієнтів. Сьогодні матеріали, які використовуються під час виготовлення рекламної конструкції, роблять її максимально практичною завдяки змінним табличкам.

Дизайн штендера безпосередньо залежить від його розташування, стилю і екстер'єру сусідніх будівель. Тому під час розробки дизайну уважно враховуйте всі ці деталі. Адже штендер повинен залучити якомога більше уваги і вигідно відрізняти вашу організацію від іншої.

Також є кілька основних способів, щоб ваша конструкція була більш яскрава ніж інші:
- незвичайна форма;
- великий текст;
- яскраві кольори.

Також важливо помітити, що найбільш важлива інформація, логотип повинні бути максимально великими і впізнаваними. Кольори краще вибирати контрастні, це привертає увагу потенційних клієнтів.

Зовнішня реклама за допомогою штендера не тільки ефективна, але і довговічна. Він не боїться поганих погодних умов, перепадів температури і впливу інших факторів. У середньому термін служби конструкції - 2 роки, навіть незважаючи на жорсткі умови.

Це одна з найбільш недорогих, але ефективних реклам. Крім того, його можна перевозити з собою в інше місто. Він досить зручний, мобільний, недорогий, простий в експлуатації, але при цьому максимально дієвий.

Якщо ви хочете замовити виготовлення штендерів, то сміливо звертайтеся до нас. Ми зробимо вашу рекламу прибутковою.