Сьогодні практично всі види рекламних виробів виконуються за допомогою аплікації. Тому для цього часто використовують самоклеючі глянцеві або матові плівки.

Види плівок

1. Аплікаційні плотерні плівки загального призначення (ORACAL 641, Macal 8300, ORACAL 551, ORACAL 751, ORACAL 851). Вони широко використовуються для зовнішньої реклами, а також практично не мають обмежень по терміну служби.

2. Транслюцентні або світлорозсіюючі плівки (ORACAL 8100, ORACAL 8500, Macal 9700). Підходять для середнього терміну використання. Їх використовують під час виготовлення світлової реклами, а також для оформлення скляних поверхонь із заднім підсвічуванням.

3. Флуоресцентні плівки (ORACAL 6510, ORACAL 7510, Macal 8000). Добре використовуються на підприємствах, яким потрібна велика увага. Підходять для розміщення в різних видах транспорту, для маркування, оформлення розпродажів, виготовлення іменних табличок, покажчиків.

4. Плівки для аплікації на банері (гнучкі) (ORACAL 451, Macal 900). Знайшли своє широке застосування для нанесення малюнка на тенти і банерні тканини. Їх не рекомендують використовувати на бортах машин.

5. Металізовані плівки. Такий матеріал широко використовується для розміщення реклами на вулиці і всередині приміщень. Підходять для виготовлення етикеток, табличок. Також їх широко застосовують під час оформлення інтер'єрів і місць продажів методом липкої аплікації, а також для декорування прозорих основ.

6. Світловідбиваючі плівки. Є кілька серій такої плівки, які відрізняються між собою терміном служби і застосуванням: рекламна серія, технічна, інженерна. У середньому термін служби від 3 до 7 років.

7. Люмінесцентні. Основною сферою їхнього використання є місця, де потрібні попереджуючі знаки. Ці знаки можуть позначати аварійний вихід, небезпечні зони.

8. Декоративні плівки, що застосовуються для прозорих поверхонь. Часто їх використовують, щоб зменшити заглядання у вікна приміщення або для декору. Добре підходять для оформлення вітрин, скляних дверей, прозорих міжкімнатних перегородок.

9. Вітражні (прозорі) плівки. Їх використовують для світлової та вітринної реклами, а також для фальш-вітражів з середнім терміном служби.

Усі вищеподані типи рекламних плівок мають широку гаму кольорів. Якщо вам потрібна реклама на самоклеючій плівці, то звертайтеся в наше агенство «Перспектива». Ми приймаємо замовлення з усієї території України.