Оракал вважається одним з найпоширеніших видів монтажу зовнішньої реклами. Його часто використовують для зовнішнього брендування різних фасадних поверхонь, особливо скляних.

Доброю його особливістю є те, що він може під час поклейки покрити всі кути і нерівності поверхні. Для цього попередньо потрібно підготувати потрібну кількість нарізаних елементів.

Якщо ви зробите свій вибір в сторону поклейки оракалу (oracal), то повинні розраховувати на те, що на зовнішній стороні споруди він має короткий або середній термін експлуатації. Але в той же час всередині приміщення він майже не обмежений в терміні придатності.

Також останнім часом спостерігається широке застосування і іншої самоклеючою плівки - ван вей віжн (one way vision). Більшість підприємств, кафе та інші фірми хочуть, щоб про них знали більше. У цьому випадку вони використовують рекламу на площині, яка часто розміщується на вікнах приміщень. Щоб людям, які знаходяться всередині не заважати, а також не перекривати денне освітлення в приміщенні, використовують спеціальну плівку. Усе, що зображено на такій плівці бачать тільки перехожі. Із внутрішньої сторони видно тільки своєрідну сітку з точок. У більшості випадків вона навіть не фокусує на собі особливої уваги працівників або відвідувачів.

Часто поклейку оракалу або ван вей віжн здійснюють на висоті. У цьому випадку поклейка здійснюється на висотних будівлях, які служать хорошими рекламоносіями міського пейзажу. Таку рекламу видно з різних кутів і точок, а також вона буде досить ефективна.

Переваги самоклеючої плівки:

1. Дуже стійка до різних змін погодніх умов. Малюнок з часом не тьмяніє, не вицвітає і не розтікається.
2. Її можна використовувати на різних поверхнях - легко клеїться на склі, пластику, пінокартоні і на інших поверхнях. Іноді її використовують для упаковки продукції.
3. Монтаж і демонтаж цього виду реклами не потребує багатьох зусиль, що робить її легкою в експлуатації.
4. Після демонтажу не залишає ніяких слідів на поверхні будівлі.

Рекламна агенція повного циклу «Перспектива» може запропонувати вам свої послуги в цьому виді реклами. Звернувшись до нас, ви завжди можете розраховувати на оперативну та професійну допомогу. Широкоформатний друк на самоклейках, а також інші послуги можна замовити, зв'язавшись з нами за вказаними номерами на сайті.