Для кожного підприємства чи фірми важливим чинником у розвитку є саме реклама. Вона грає важливу роль в маркетингових заходах, спрямованих на залучення великої кількості клієнтів. Якщо її організація буде правильною, то вона буде дуже ефективною, а також може збільшити реалізацію пропонованої продукції.

Сьогодні можна спостерігати тенденцію супроводу рекламою практично всіх категорій товарів, послуг або роботи. Саме від неї потенційний споживач може дізнатися детальну інформацію про переваги компанії, пропоновані послуги або товари. Найчастіше саме вона стає головним критерієм при виборі. Також реклама збільшує лояльність до тієї чи іншої торгової марки, що в свою чергу веде до більшої реалізації на ринку продукції та збільшення аудиторії клієнтів.

Одним з найефективніших способів реклами вважається реклама в транспорті. Транспорт одночасно перевозить людей, пересуває і просуває рекламу. Крім того, транспортний засіб найчастіше є потужним засобом впливу на потенційного споживача. У середньому тривалість поїздки в трамваї, тролейбусі або в маршрутному таксі займає від 15 до 20 хв., а це значить, що ваша реклама досить тривалий час впливає на людину.

Маркетингова компанія «Simmons Market Research» проводила дослідження, в ході яких з'ясувалося, що 71% перехожих знаходяться під впливом побаченої реклами. У той же час, почутий радіоролик запам'ятовується тільки у 18% людей, а відеоролик - в 23%.

Ці показники свідчать про те, що транзитна реклама набагато динамічніша, мобільніша порівняно з рекламними щитами. Також можна з великою впевненістю сказати, що реклама на транспортному засобі відпрацьовує вкладені кошти.


Якщо ви хочете скористатися послугами реклами на транспорті, то звертайтеся в агентство «Перспектива». Серед наших послуг - реклама на тролейбусах, трамваях, маршрутних таксі та автобусах. Також ми пропонуємо внутрішню рекламу - листівки-стікери форматів А5, А5х2, А4, чохли на сидіннях, банерні розтяжки, візитні картки, єврофлаєри, фірмові календарі-листівки, внутрішні стелі маршрутних таксі.

За більш детальною інформацією звертайтесь за вказаними на сайті контактними номерами.