Транзитна реклама досить зручний і ефективний спосіб повідомити про прем'єри, новинки і розпродажі, про сезонні і святкові знижки, рекламні акції, подорожі.

Вона добре працює для підприємств і фірм, які пропонують свої товари та послуги для широкого кола споживачів.

Цей вид реклами також підходить і для пошуку співробітників, тобто розміщення інформації про вакансії. Можна з упевненістю заявити, що реклама в громадському транспорті видовищна, мобільна і ефективна.

Також можна замовити рекламу, яка буде розміщена на спинках сидінь маршрутного транспорту. Вона допоможе за невелику кількість часу розкрутити ваш бізнес. Це все завдяки тому, що за день тільки в одній маршрутці або в трамваї велика кількість пасажирів дізнаються про ваш продукт або послуги.

Тільки уявіть, скільки людей щодня вдаються до послуг транспортного засобу? Перше на що звертає увагу людина в маршрутці - це реклама. Вона докладно вивчає її, вчитується в зміст викладеного. Реклама в транспортних засобах є ненав'язливою і за невеликий проміжок часу знаходиться цільова аудиторія. Реклама на спинках сидінь в маршрутках може донести максимум з мінімальними зусиллями.

Перевага реклами в маршрутках полягає в тому, що вона:

1. Ефективна. Зображення, плакат або листівка досить добре фіксуються і довгий час зберігають свою читабельність.

2. Досить гарне розташування. Вона завжди знаходиться на рівні очей пасажира, щ
о сидить або стоїть.

3. Тривалий час контакту. Середня тривалість поїздки становить від 15 до 20 хвилин.

4. 80% людей міста користуються послугами маршрутного таксі, завдяки чому ваша реклама охоплює велику аудиторію.

5. Пасажиропотік одного маршрутного таксі в день складає не менше 800 чоловік, у 
місяць - близько 24000.

Кожен бізнес потребує реклами - це вже широко відомий факт. Також важлива не сама її наявність, а спосіб її подачі. Розміщення інформації за допомогою ексклюзивних рекламних чохлів на спинках сидінь в маршрутках - це реклама, яка здатна швидко себе окупити.

Замовити рекламу на транспорті можна в агентстві "Перспектива". Для цього просто залиште своє повідомлення або зв'яжіться з нами за вказаними номерами.