Автомобілі ДАФ завжди вражали своєю витривалістю і високою якістю. Але навіть такі сталеві титани потребують регулярного огляду і капітального ремонту. За такі машини беруться не всі СТО, але це не дивно, адже ремонт ДАФ вимагає спеціальних знань і устаткування, в обслуговуванні таких авто діють зовсім інші правила. Наше підприємство надає такі послуги, як розбирання тягачів ДАФ. Саме тут ви можете замовити діагностику і ремонт тягачів, причепів і напівпричепів. Наша компанія має цілий ряд переваг перед іншими вітчизняними фірмами, скористатися якими ми пропонуємо саме вам. І про ці переваги ми з задоволенням розповімо.

Кваліфіковані майстри - запорука успіху
Наш персонал складається з перевірених талановитих фахівців. Вони завжди працюють швидко, якісно і чесно, не залишаючи за собою якихось похибок і упущень. Багатий досвід давно працюючих співробітників і великий потенціал нових працівників є гарантією якості виконаних нами замовлень. Ви можете покластися на наших людей.

Ми завжди йдемо в ногу з часом
Ми стежимо за всіма технологічними тенденціями і намагаємося своєчасно оновлювати наше обладнання, що допомагає обслуговувати клієнтів ще швидше і якісніше.

Ставки не на ціни, а на якість
Розцінки нашого підприємства одні з найдешевших в Україні і обумовлено це тим, що ми хочемо, щоб наші клієнти за необхідності поверталися до нас, а не шукали інших фахівців. Ми робимо все для того, щоб наші послуги стали для вас справжньою опорою, адже дійсно намагаємося захистити клієнтів від неполадок, які можуть завдати серйозних труднощів у дорозі. Ми відчуваємо відповідальність за те, що робимо, і це беззаперечний плюс для будь-якої компанії. Наші постійні клієнти регулярно отримують знижки і це ще одна причина, через яку ремонт ДАФ будь-якої складності проводити для вас повинні саме ми. До речі, зробивши у нас велике замовлення, ви теж отримаєте знижку. Із нами ви заощадите дійсно гроші, а не якість.

Два в одному
Крім таких послуг, як розбирання тягачів ДАФ, ми продаємо оригінальні б/в запчастини для причепів та напівпричепів. Модельний ряд нашого асортименту регулярно збільшується, що дає можливість відшукати саме те, що вам потрібно. Усі запчастини, які ми продаємо, робочі і в хорошому стані. Гарантійний термін на товар - шість місяців з дня покупки. Ціни оптимальні та вигідні для вас.

Доставка в усі куточки України
Ви можете самостійно вибрати перевізника, який доставить ваше замовлення в будь-яке місто. Ми готові співпрацювати з Новою Поштою, Інтайм, Нічним Експресом і так далі.

Якщо ви хочете замовити наші послуги або зробити покупку в нашому онлайн-магазині, переходьте на офіційний сайт компанії. Там ви знайдете більш детальну інформацію про співпрацю з нами і зможете ознайомитися з повним переліком послуг. Щоб зв'язатися з нашими менеджерами-консультантами, телефонуйте за вказаними контактними номерами.