Ремонт причепів та напівпричепів ДАФ - досить складна процедура, але тільки не для наших майстрів. Працівники "ПП Шевченко" щодня стикаються з різними поломками і несправностями вантажних автомобілів, які часом можуть коштувати їхнім водіям життя. Щоб на дорозі вам і вашій машині нічого не загрожувало, потрібно регулярно проводити технічний огляд, але уникнути поломок можна і спочатку, коли ви тільки вибираєте напівпричіп. Ремонт ДАФ в Україні можна зробити швидко і якісно, але не варто доводити свій автомобіль до крайньої точки, а для цього потрібно звернути увагу на найменші його деталі ще при покупці. Ми хочемо дати кілька порад, які дуже знадобляться вам при виборі напівпричепа ДАФ, особливо якщо ви вирішили купити напівпричіп б/в.

Якщо ви хоча б поверхово не ознайомлені з особливостями конструкції напівпричепів, обдурити вас буде легко. І ваше завдання цього не допустити. Вибираючи напівпричіп, в першу чергу потрібно звернути увагу на раму. Віддайте перевагу цільній рамі, адже зварені між собою окремі деталі недостатньо надійні і в будь-який момент можуть вас підвести. Якщо на рамі є тріщини або шви, знайте, що це дефекти, якими не можна нехтувати. Якщо ви вибрали напівпричіп з інтегральною підвіскою, простежте за тим, щоб важелі і вісь були в хорошому стані, на вузлі, який їх з'єднує, не повинно бути ніяких пошкоджень.

Також важливо простежити за амортизаторами. Якщо ви помітили на них плями від масла, це знак, що їх потрібно терміново міняти. Купити комплектуючі для причепа б/в ви можете у нас за максимально вигідною для вас ціною. Крім цього, не полінуйтеся оглянути гальмівні диски (при роботі вони сильно нагріваються, а через тріщини можуть буквально розлетітися на шматки), ходову частину (переконайтеся, що зможете підібрати для неї запчастини), передню і задню стінки (на передній не повинно бути зварювальних швів, а задній портал не повинен нахилятися при відкритті воріт).

Безумовно, уваги вартий і дах тентованого напівпричепа. Якщо на підлозі є темні плями, можливо, дах протікає. Також перевірте опорні ноги, не рекомендуємо вибирати зварні. Бампер повинен бути цілим. Вм'ятини і подряпини на ньому говорять про те, що машина побувала в ДТП і не факт, що ремонт був виконаний якісно.

Розбирання вантажних тягачів, якість якого не розчаровує, - головний напрямок роботи "ПП Шевченко". Наші майстри проведуть професійний технічний огляд вашого тягача і причепа (напівпричепа), виявлять всі несправності і усунуть проблеми будь-якої складності. Крім цього, у нас ви можете купити оригінальні б/в запчастини до напівпричепів за оптимальною ціною. Ми забезпечимо доставку в будь-яке місто України перевізником на ваш вибір. Крім високої якості виконання замовлень ми також готові порадувати вас знижками! Чим більше товарів ви замовляєте, тим привабливіші знижки отримуєте.

Щоб дізнатися детальну інформацію і уточнити всі деталі співпраці з нами, заходьте на наш офіційний сайт. Замовити той чи той товар (послугу) можна, звернувшись за контактними номерами.