Торгове обладнання є важливим чинником у здійсненні продажу різних товарів. Адже покупець, крім того, що звертає увагу на яскраву упаковку, також підсвідомо підійде до того товару, який красиво розташований на вітрині або стелажі. Тому важливо, щоб вони були високої якості і максимально чітко відображали товар, на який покупці звернули б увагу і купили. Компанія «Дисплей Стор» пропонує обладнання, яке відповідає всім цим вимогам.

Не секрет, що кожен магазин має свої особливості, зокрема розміри, освітлення та інші нюанси. Тому наша компанія здатна виготовити різне обладнання, враховуючи індивідуальні побажання. Як показує практика, продукція, розроблена і виготовлена компанією «Дисплей Стор», успішно використовується для реклами. При цьому вона має не тільки гарний зовнішній вигляд, але і довго служить, оскільки для виготовлення використовуються високоякісні матеріали.

Чому варто звернутися в нашу компанію?

Команда наших фахівців постійно відстежує сучасні тенденції та потреби на ринку торгового обладнання. Маючи великий досвід, а також застосовуючи креативні ідеї, ми здатні втілити навіть найбільш незвичайні проекти. Основні переваги, які надає компанія «Дисплей Стор»:

- наявність власного виробництва, у нас є свій цех площею 500 м2;
- оперативне виконання замовлень - робимо обладнання в максимально точні терміни;
- постійний суворий контроль якості;
- застосування індивідуального підходу для кожного клієнта;
- здійснення офіційного оформлення договору із зазначенням гарантійних зобов'язань;
- зручний графік доставки продукції по всій Україні;
- надання лояльної бонусної системи для різних клієнтів;
- здійснення професійного монтажу та демонтажу обладнання.

І це неповний перелік переваг, які ви отримуєте, звернувшись в нашу компанію. Для нас кожен клієнт дорогий, тому ми готові індивідуально підібрати оптимальний варіант співвідношення ціни і якості та розрахувати терміни виготовлення.

Продаж торгового обладнання від компанії «Дисплей Стор» включає в себе торгові і рекламні стійки, буклетниці, дротові дисплеї, кошики для розпродажів, торгові гачки. Крім того, ми займаємося виготовленням світлових боксів і штендерів.

Якщо ви збираєтеся відкрити магазин або робите реконструкцію і вам потрібні торгові стійки, виставкові стенди або будь-яке інше торгове обладнання, звертайтеся до нас. Переконайтеся, що ми є професіоналами своєї справи. Зробіть свій магазин привабливішим для покупців разом з нами!