Пластикові відра сьогодні є досить популярним видом тари з різним об'ємом, а також складом. Вони можуть бути круглими, квадратними, овальними і навіть у формі паралелепіпеда. Укомплектовані металевою або пластиковою ручкою для зручного переміщення. У деяких випадках пластикові відра виготовляються з кришкою. Які бувають відра із пластику, опишемо нижче.

Для виготовлення цих видів відер застосовуються такі основні матеріали: поліетилен і поліпропілен. Застосовуючи спосіб лиття при дотриманні необхідного тиску, відбувається процес виготовлення відра. Представлені два види матеріалів мають зовнішні відмінності, зокрема, поліетиленові відра є прозорими, коли поліпропіленові вироби мають своє забарвлення. Вони відрізняються не тільки зовні, але також і властивостями.

Поліпропіленові відра є більш міцними, жорсткими. Вони краще витримують високі температури, при цьому не розтріскуючись. Тому їх доцільно використовувати для харчових продуктів. Поліетиленові вироби є менш міцними, але в той же час вони коштують дешевше. Відра з поліетилену можуть виготовлятися під низьким або високим тиском. Останні можна використовувати для їжі.

Загалом обидва матеріали є стійкими до хімічних реакцій з навколишнім середовищем, а також з продукцією, яка розташована всередині. Пластикові відра є корозіо- і вологостійкими. Можна не переживати за зміну смакових якостей або появу запаху на продуктах, які знаходяться всередині.

Пластикові відра класифікуються за кількома критеріями. Основний з них розділяє вироби для харчових і нехарчових продуктів. Розрізнити їх можна за допомогою маркування на дні відра або в документах, які до них додаються.

Харчові пластикові відра також бувають різного призначення. Існують вироби з герметичними кришками і контрольними замками-пломбами для фасування продукції. Використання замків пояснюється більш надійним зберіганням товару, а пломби вказують на відсутність розгерметизації відра з моменту його упаковки на виробництві, що говорить про достовірність термінів зберігання і складу продукції. У такій тарі можуть перебувати мед, варення, свіжі і мариновані овочі з фруктами, сипучі продукти, морозиво і багато іншого.

Існують також відра для живої риби. Оскільки вона має свій специфічний запах і зберігається у вологому середовищі, потрібно, щоб відро не пропускало вологу і запах.

Відра для харчових сипучих продуктів (зерно, крупи), а також овочів і фруктів в сирому вигляді.

Відра для води. Особливо актуальне їхнє застосування в районах, де посушливий клімат.

Нехарчові пластикові відра використовують для транспортування різних будівельних матеріалів, сухих сумішей, продукції лакофарбової промисловості, побутової хімії та іншої продукції госппризначення.

Якщо вам потрібні відра пластикові оптом, звертайтеся в наш інтернет-магазин. У нас ви знайдете якісні вироби, які прослужать довгий час. Гарантуємо доступні ціни та доставку по всій Україні.