Багато хто задається питанням, як почати свій бізнес, з якою галуззю зв'язати свою справу? Звичайно, треба вибирати таку сферу, де попит завжди буде високим. Сільське господарство є такою сферою. Адже споживання продукції цієї галузі завжди було і буде популярним. Високий попит залишається на продукцію тваринництва. Але щоб виростити худобу і отримувати молоко (якщо це молочний напрямок), потрібно правильно годувати тварин. Із впровадженням нових технологій одним з найпоширеніших варіантів є комбікорм. Його виготовляють у вигляді гранул на спеціальному обладнанні. Виробництво комбікорму - відмінний варіант для створення власного бізнесу.

Сучасні фермери вимагають дотримання певних критеріїв. Один з них - це збалансованість раціону. Для цього необхідно використовувати різні види зернових, бобових та інших культур. У будь-якому випадку, корм повинен бути насичений вітамінами, натуральним білком та іншими макроелементами.

Необхідно враховувати, що комбікорм ділиться на кілька видів:
- концентрований - характеризується наявністю високого відсотка поживних речовин;
- балансування добавки з макроелементами і вітамінами;
- щоденний повнораціонний корм.

Найбільший попит належить кормам середнього помелу і гранулювання. Ці види використовуються для птиці і свиней. Для великої рогатої худоби найбільш відповідними є брикетовані види.

Необхідно звернутися до фахівців, щоб вони розрахували витрати, можливий прибуток та інші показники. Також вони зможуть підібрати оптимальний склад для майбутнього корму. Рекомендовано мати широкий асортимент кормів, щоб залучити більше потенційних покупців.

Найбільш перспективним є виробництво гранульованого корму. Цей процес включає в себе дроблення основної сировини, проведення дозування, змішування всіх компонентів, утворення гранул, а також охолодження і фасування.

Для виробництва спресованого корму у вигляді гранул певного розміру використовується прес-гранулятор. Цей пристрій може бути різної продуктивності.

Необхідно також подбати про наявність приміщення, де буде відбуватися виготовлення комбікорму, а також найняти робітників. Якщо дотриматися оптимального підходу, то вкладені кошти окупляться через 10-12 місяців, після чого можна отримувати чистий дохід.

Компанія «Брикетуючі технології» пропонує необхідне сертифіковане обладнання, зокрема гранулятор комбікорму побутовий, купити який можна через інтернет. У нас ви можете замовити цілі виробничі лінії. Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте консультацію з питань технології виробництва. Почніть свій бізнес разом з нами.