Виробництво паливних брикетів є популярним видом діяльності з огляду на високі ціни на традиційні теплоносії. Багато хто переходить на використання альтернативних джерел. Для цього купують твердопаливні печі, для яких використовуються брикети з різних матеріалів (тирса деревини, солома, сіно, лушпиння і інші відходи сільськогосподарського призначення). Щоб виготовити такі брикети, використовують прес-гранулятор для пелет. Про особливості та різновиди поговоримо нижче.

Основна ідея виробництва брикетів полягає в процесі пресування за допомогою шнека різних відходів сільського господарства, а також деревних відходів дрібної фракції (стружка, тріска і тирса) із застосуванням високого тиску, а також зазвичай високої температури - 250-350°С. Для цього використовується прес для паливних брикетів, який може бути поршневим або шнековим.

Поршневий прес працює циклічно. Кожен хід поршня продавлює деяку частину матеріалу через конусоподібне сопло. На вихідній продукції можна побачити шари, які позначають цикли. Для вирівнювання навантаження на двигун використовується маховик. Цей вид обладнання є досить доступним в ціновому аспекті, тому широко поширений.

Шнековий прес має значно меншу вагу, оскільки в ньому немає маховиків і об'ємних поршнів. Готові вироби виходять постійно і їх можна розрізати на певні шматки. До того ж вони більш щільні за структурою. Серед переваг варто виділити низький рівень шуму через відсутність ударних навантажень.

У виробничому процесі активно застосовується прес брикетів, який може бути гідравлічним та ударно-механічним.

Перший вид являє собою дворазове холодне пресування обраної порції вхідного матеріалу (тріска, тирса і стружка). При цьому не використовуються сполучні компоненти. Процес зовнішнього ущільнення відбувається за рахунок наявних порожнеч між компонентами вхідної сировини. Частинки ущільнюються, а в кінці процедури пресування за допомогою високого тиску деформація переходить в пластичну, що робить вихідний виріб щільним.

Принцип роботи ударного преса наступний: попередньо подрібнена сировина з вологістю близько 6-12% із завантажувального бункера надходить в прес за допомогою шнека. Там матеріал ущільнюється, після чого надходить у матрицю ударника, де відбувається формування паливного брикету з подальшим ущільненням. Далі по жолобу готові вироби надходять у пристрій, який розділяє його на необхідні частини.

Якщо вам потрібне обладнання для виготовлення паливних брикетів, пропонуємо звернутися в компанію «Брикетуючі технології». У нас ви можете знайти якісне обладнання, зокрема ударно-механічні преси і не тільки. Надаємо гарантію 12 місяців.